رانده شده توسط عشق طراحی شده توسط شن های بسیاری ساخته شده سفر حماسی در مستند روز

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: PTI | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: مارس 18 سال 2020 7:36:37 pm

راضیه سوار 1,400 کیلومتر در scooty از بدهن در نیزمبد در Telangana به در Nellore, Andhra Pradesh.

هنگامی که قطار اتوبوس و لینک های هوا جامعی و کل کشور رفت و به مستند آنها مردان و زنانی که شد ستاره خود حماسه odysseys تراورس صدها کیلومتر برای رسیدن به خود فرزندان دختر و یا خواهر و برادر.

پوشش خمیازه کشیدن فواصل در ماشین و روروک مخصوص بچه ها و حتی دوچرخه به گزارش از اعضای خانواده اغلب به تنهایی تراورس بزرگراه snaking از طریق ترسناک آرام توقیف هند ایستاده بود مانند چراغ تشویق و شجاعت در همه گیر بار.

وجود مادر که سوار او scooty از 1400 متر از نیزمبد به Nellore را انتخاب کنید تا او پسر پدر که سوار از Bokaro به کوتا به بهانه اش رشته, دختر, در امریتسار-بر اساس زن و شوهر مسن که در سفر به بنگلور به حضور خود در مراسم تشییع جنازه پسر, زن که رفت از لکنو به دهلی و برگشت در یک روز برای رسیدن به خواهرش گزارش لغزش به افسردگی است.

رانده شده توسط عشق و طراحی شده توسط شن های سفر خود و travails به حس وسعت است که در هند و همچنین تعریف extraordinariness روزمره مردم است.

سوار او جذاب نیست-بسیار-محکم قرمز scooty در برقع سیاه و سفید — آبی شال انتهایی بیش از شانه اضافه کردن چلپ چلوپ از رنگ تقریبا به عنوان اگر ساخت یک نقطه با نوجوان پسر در پشت راضیه بیگم شد و بارها مورد بحث و بررسی داستان آنلاین ‘طراحی اتاق گفتگو’. این خانم مدیر مدرسه از مدرسه دولت در نیزمبد حدود 200 متر از حیدرآباد سوار تقریبا از 1400 متر بر روی یک روروک مخصوص بچه ها بیش از سه روز طول این مستند را به رشته 19 ساله پسر از Nellore در کشور همسایه آندرا پرادش است.

این زن 48 ساله که تصاویر منتشر شد به طور گسترده ای در رسانه های اجتماعی و روزنامه های ملی مجموعه ای از در سفر دشوار در صبح روز دوشنبه مسلح با پلیس محلی اجازه و سوار به تنهایی به Nellore. او بازگشت و با پسرش در شب چهارشنبه نشان دادن سطح استقامت حتی چاشنی rallyists را پیدا سخت برای مطابقت با.

“این یک سفر دشوار در یک خانه کوچک دو چرخ برای یک زن. اما عزم و اراده را به پسر من پشت پیشی گرفت و همه ترس من. من بسته بندی شده rotis و نگهداری آنها ، آن بود مهیب در این شب های با ترافیک جنبش و نه مردم در جاده ها” راضیه بیگم گفت PTI.

او از دست شوهرش 15 سال پیش و زندگی با او دو پسر و یک فارغ التحصیل رشته مهندسی و 19 ساله مشتاق, در دکتر, Nizamuddin.
Nizamuddin بود که در Nellore زمانی که مستند اعلام شد, در مارس 24, ناامید بود به بازگشت به خانه. و بی باک مادر دریغ نکنید به انجام آنچه لازم بود به او به عقب بر گردیم.

Sheelamma Vasan سوار در ماشین از طریق شش کشور از روستای خود در Kottayam, Kerala به راجستان با وجود سخت مستند محدودیت.
به همراه دو نفر از بستگان او تحت پوشش فاصله 2,700 کیلومتر در فقط سه روز به ملاقات او 29 ساله پسر آرون بود که درد و رنج از myostitis التهاب عضلات. و او بود که خوشبختانه خوب است.

“با توجه به فضل خدا ما رسیده بدون هیچ مشکلی در هر نقطه” Vasan گفت: بازگویی سفر خود را از کرالا از طریق Tamil Nadu, Karnataka, Maharashtra و گجرات برای رسیدن به راجستان. لازم عبور آسان نبود. آن زمان مداخله اتحادیه وزیر V Muraleedharan از کرالا وزیر Pinarayi Vijayan و کنگره رهبر Oommen Chandy.

برای پدر و مادر Col Navjot سینگ بال سفر از در امریتسار پنجاب به بنگلور در جنوب کارناتاکا نمی شد بگم سلام اما نهایی adieu. پسر خود را که به دست آورده Shaurya چاکرا و زد ماراتن با وجود مبارزه با سرطان درگذشت, در بیمارستانی در بنگلور و آنها تا به حال به انجام بیش از 2000 کيلومتر جاده سفر توسط جاده برای حضور در تشییع جنازه او.

اواخر افسر برادر Navtez سینگ Bal نوشت: در مورد سفر انجام شده توسط خانواده است. برخی از جانبازان ارتش ابراز غم و اندوه پس از زن و شوهر مجبور شد به سفر یک فاصله با جاده برای انجام آخرین حج خود ،

در یک صدای جیر جیر سابق فرمانده ارتش ژنرال (retd) V P Malik پاسخ دادن به یک پست توسط سرهنگ Bal برادر نوشت: “عمیق ترین تسلیت! باید یک سفر امن. غمگین GOI نداشت. قوانین هرگز نوشته شده بر روی سنگ. آنها در حال اصلاح و یا تغییر در شرایط خاص.”

و دو روز پیش از این مستند که هند مشاهده Janta منع رفت و آمد در مارس 22, پدر گزارش عهده 50 ساعت سفر در ماشین خود از Bokaro در Jharkhand به کوتا در راجستان برای واکشی خود, نوجوانان, دختر در حال تحصیل در یکی از مربیگری در این شهر است.

به همان اندازه مصمم بود لکنو زن که سوار به دهلی و برگشت در یک روز به خواهر او. با مستند تمدید تا 3 مه او گزارش گرفتن افسرده و بدون ملزومات از قبیل مواد غذایی و نمی خواهید به صبر کنید. این دو خواهر در بازگشت همان روز مصرف تنها یک استراحت چند در میان است.

و یک مهاجر کارگر تصمیم به چرخه را به خانه خود را از یک مرکز در Odisha تمام راه را به ماهاراشترا از جان گذشته برای بازگشت به خانه و گرفتن تنها هفت روز را به سفر با توجه به گزارش.

اینها فقط چند داستان ساخته شده است که آن را به جهان خارج است. بی شماری وجود دارد که بیشتر به حال هیچ وسایل نقلیه به طوری که آنها به سادگی راه می رفت در گروه ها و یا به تنهایی. آنها کارگران مهاجر بی خانمان در شهرهای جایی که آنها کار می کرد با هیچ جایی برای رفتن اما خانه خود را و هیچ حمل و نقل دیگر از پای خود را.

قصه خود را از doggedness و تعيين هنوز به مستند. اما آنها بیش از حد ابرقهرمانان از انواع در یک بیماری همه گیر است که ممکن است ماه به آباته.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>