DRDO توقیف موشک های اتوکلاو از چینی کشتی مجاز به ترک پاکستان

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

موشک دانشمندان از دفاع از تحقیقات و توسعه سازمان (DRDO) خواهد جسمی باز و بررسی مظنون کشف و ضبط محموله در Kandla پورت از بازداشت چینی کشتی دای Cui یون محدود به بندر قاسم پاکستان روز جمعه به معلوم که آیا 2005 هندی قانون در برابر سلاح های کشتار جمعی (WMD) و کنوانسیون سازمان ملل متحد در همان موضوع می توان استناد در برابر هر دو consignee و فرستنده.

بر اساس سطح بالا هوش tip-off گروه از درآمد هوش و Kandla گمرک بازداشت کشتی چینی در فوریه 3 برای misdeclaring یک “استفاده دوگانه” اتوکلاو صنعتی است که می تواند مورد استفاده در ساخت موشک های بالستیک به عنوان یک خشک کن صنعتی. کشتی در سمت چپ پورت چینی از Jiangyn در ژانویه 17.

همانطور که در گزارش HT, چینی کشتی Da Cui یون این امکان را داد که برای مقصد نهایی بندر قاسم پنجشنبه شب پس از امضای تضمین با Kandla آداب و رسوم. کشتی در سمت چپ Kandla پورت در 7.31 ظهر روز پنج شنبه است و انتظار می رود در بندر قاسم 1.30 صبح شنبه. اتوکلاو کشف و ضبط شده است توسط Kandla آداب و رسوم و باز خواهد شد برای آزمون امروز.

برای شروع حتیقبل ازبازرسی نهایی انجام شده است, هند مقامات تصمیم گرفته اند به اتهام کشتی تحت آداب و رسوم عمل اشتباه اعلام کالا, به گفته یک مقام آشنا با این موضوع که خواسته نمی شود به نام. کشتی منتشر می تواند به عنوان در هر روش پس از اتهامات عنوان شده به طور رسمی سیلی در برابر آن ، “اما این تصمیم هنوز به کار گرفته می شود,” او اضافه شده است.

 

معاینه اولیه نارنجی رنگ تجهیزات نشان داده بود “پیچیده” مدارات داخل آن یک دوم رسمی که نمی خواهم نام برد و گفت:, و اضافه کرد که “دانشمندان می خواهید به انجام دقیق تر بررسی”.

اتوکلاو خاموش بود لود شده برای بازرسی بدنی در هفته گذشته و کشتی منتقل شد از اسکله به لنگرگاه در دهان از Kandla نهر. تشنج یادداشت صادر شده است. هیچ پلیس مورد ثبت شده بود تا پنج شنبه.

به عنوان وجود دارد prima شواهد در نظر یک “استفاده دوگانه” مورد استفاده در سلاح های کشتار جمعی تحویل پلت فرم DRDO دانشمندان را از لحاظ فیزیکی بررسی 18m x 4m اتوکلاو در روز جمعه. هنگامی که جسمی تایید شده است انجام می شود, دولت به استناد سلاح های کشتار جمعی و سیستم های تحویل (ممنوعیت از فعالیت های غیر قانونی) عمل 2005 و همچنین کنوانسیون سازمان ملل متحد در ليبی. در سال 1999 مقامات در Kandla پورت رزرو کرده بود کره شمالی کشتی کو Wol سن حمل قطعات موشک برای پاکستان تحت بازوها عمل می کنند.

بند 4(C) 2005 قانون باعث می شود آن را روشن است که مفاد آن به درخواست “هر کشتی, هواپیما و یا هر وسیله حمل و نقل ثبت شده در هند و خارج از هند در هر کجا که ممکن است.” تحت قانون خلاف بخش 8 مربوط به تحویل سیستم های موشکی جذب مجازات کمتر از پنج سال است که ممکن است تمدید شود تا حبس ابد با افزوده شدن خوب است.

با توجه به امنیت ملی برنامه ریزان تشنج از dual-استفاده از اتوکلاو است اثبات هندی اظهارات بیش از دو دهه گذشته است که برنامه هسته ای پاکستان و موشکی خود تحویل سیستم های قرض گرفته شده و بر اساس فن آوری از چین و شاید کره شمالی.

در همین حال سازمان های امنیتی نیز به دنبال طرفین درگیر — اسلام آباد-بر اساس ایالات ساخت و ساز شرکت بود که واردات تجهیزات مستقر در هنگ کنگ عمومی شرکت فن آوری با مسئولیت محدود که رزرو محموله.

(Sudhi Ranjan Sen کمک به این گزارش)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>