نوشته شده توسط Krishn Kaushik | لکنو | منتشر شده در تاریخ: فوریه 8 سال 2020 3:51:15 am

DRDO recruitment 759 در میان تاسیسات است که از آن آخرین Daksh ربات نیز به نام انفجار مهمات ربات.

این DRDO تاسیسات در DefExpo 2020 در لکنو ثابت کرده اند که در میان بزرگترین جمعیت-دستگاه کشش. ضد ماهواره (ASAT) موشک با موفقیت آزمایش در سال گذشته ساخت هند تنها چهارمین کشور با موفقیت به حمله ماهواره — جذب مقدار زیادی از توجه. بنابراین Akash سیستم های موشکی و مخازن.

این تاسیسات در حال محدود نمی شود و تنها برای دفاع از خود در سیستم های — آن را نیز به ارمغان آورد برخی از آخرین فن آوری است که خواهد شد مورد استفاده توسط این کشور مسلح و نیروهای شبه نظامی نه فقط در مناطق جنگی بلکه در ضد اطلاعات و نظارت و sanitisation عملیات.

در حالی که برخی از فن آوری های نمایش داده شده در حال آماده القاء دیگران هنوز در مرحله محاکمه و چند نفر دیگر هنوز در مرحله پیشنهاد.

در میان تاسیسات است که از آن آخرین Daksh ربات نیز به نام انفجار مهمات ربات. این Daksh Defuser, DRDO دانشمندان گفت: برای اولین بار در جهان دستگاه است که می تواند نه تنها رسیدگی به انفجار بمب از راه دور, اما همچنین می تواند خنثی کردن آنها. دانشمندان گفت که دستگاه اداره می شود از فاصله 2 متر و در حالی که یک اسلحه از دستگاه می تواند رها کردن یک بمب از زمین یکی دیگر از بازو می تواند به خنثی کردن و یا کاهش آن.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de