ده ها تن از تفنگداران دریایی آمریکا در ژاپن دریافت coronavirus

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

ده ها تن از تفنگداران دریایی ایالات متحده شده اند آلوده به کروناویروس در دو پایگاه در جنوب ژاپنی در جزیره اوکیناوا در آنچه که می ترسید به طور گسترده شیوع اکیناوایی مقامات گفت: شنبه خواستار کافی توضیح از ارتش ایالات متحده.

اوکیناوا مقامات استانی گفت: آنها می گویند که تنها یک “چند از ده” موارد یافت شده اند به تازگی به دلیل نظامی ایالات متحده خواسته است که رقم دقیق منتشر نمی شود. شیوع رخ داده در سپاه تفنگداران دریایی. هوایی ایستگاه Futenma است که در مرکز یک جابجایی اختلاف و اردوگاه هانسن اکیناوایی مقامات گفت.

رسانه های محلی با استناد به منابع بی نام گفت: حدود 60 نفر آلوده شده است.

“Okinawans شوکه هستند از آنچه به ما گفته شد (ارتش آمریکا),” اوکیناوا رژیم صهیونیستی است. دنی Tamaki یک کنفرانس خبری گفت. او را مورد پرسش پیشگیری از بیماری اقدامات انجام شده توسط ارتش ایالات متحده و تجدید تقاضای خود را برای شفافیت در مورد آخرین توسعه است.

اکیناوایی مقامات خواسته نظامی ایالات متحده در روز جمعه به ارائه تعداد موارد و جزئیات دیگر به منظور پرداختن به نگرانی های رو به رشد در میان ساکنان محلی, Tamaki گفت.

تفنگداران دریایی در بیانیه ای گفت جمعه که نیروهای مصرف اضافی اقدامات حفاظتی برای محدود کردن گسترش coronavirus و محدود کردن فعالیت های پایه. در این بیانیه گفت: اقدامات “برای حفاظت از نیروهای ما در خانواده و جامعه محلی” و بدون ارائه جزئیات بیشتر در این عفونت.

اوکیناوا به بیش از نیمی از حدود 50000 سربازان آمریکایی مستقر در ژاپن تحت یک پیمان امنیتی و ساکنان حساس هستند به ایالات متحده آمریکا پایه-مشکلات مربوط به. بسیاری از Okinawans طولانی شکایت در مورد آلودگی و سر و صدا و جرم و جنایت مربوط به ایالات متحده در پایگاه.

Okinawans همچنین مخالفت با یک برنامه ریزی جابجایی از Futenma پایگاه هوایی فعلی از سایت های پر جمعیت منطقه در جنوب به کمتر از جمعیت منطقه در سواحل شرق.

رسانه های محلی گزارش داد که اکیناوایی مجمع به تصویب یک قطعنامه روز شنبه در اعتراض به نظامی ایالات متحده را عدم شفافیت در مورد شیوع آن در پایه و مقامات محلی با توجه به خواستار خاموش شدن ناگهانی از Futenma و اردوگاه هانسن.

اوکیناوا در حدود 150 نفر از coronavirus. در ژاپن حدود 21,000 موارد و 1 ، 000 مرگ و میر با توکیو گزارش بیش از 200 مورد جدید سوم روز شنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>