نمی خواهم به چیزی امید هندوستان تصمیم درست: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کا

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: فوریه 25 سال 2020 7:41:55 pm

donald trump india visit, caa protests trump, trump press conference, donald trump kashmir issue, new delhi violence, trump pm modi, آید تپه ستایش در ساعت مودی مغلوب ساختن پیشی جستن به نام هند “فوق العاده ای کشور” و مودی یک “فوق العاده رهبر”. (منبع: MEA/توییتر)

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شنبه حاضر به اظهار نظر در مورد اصلاح قانون تابعیت که باعث تظاهرات در سراسر هند اما گفت که او در مورد آزادی مذهبی با نارندرا نخست وزیر طی دو روز به اینجا مراجعه کنید.

پرداختن به مطبوعات در دهلی نو در آخرین روز از سفر دولت تهمت گفت: “نمی خواهم به می گویند هر چیزی در کا. آن است تا به هند و امیدوارم که آن را به حق تصمیم گیری برای مردم آن است.”

دنبال دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هند دیدار روز 2 زندگی می کنند به روز رسانی

وقتی پرسیده شد که در مورد خشونت در مناطق در شمال شرق دهلی نو به سختی به 20 کیلومتر از ITC Maurya که در آن تهمت صحبت شد رئیس جمهور ایالات متحده گفت که او مورد بحث نیست که با نخست وزیر و که آن را “به هند” برای مقابله با این “وضعیت فردی”.

“ما از صحبت کردن در مورد آزادی مذهبی. نخست وزیر گفت که او می خواهد مردم را به آزادی مذهبی. آنها واقعا سخت کار کرده اند بر روی آن. من شنیده ام در مورد فردی حملات اما من نمی بحث در مورد آن. آن است تا به هند,” او گفت:.

پاسخ به سوال در مورد اتهام تبعیض علیه مسلمانان در این کشور مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده “ساعت مودی گفت: آنها کار بسیار نزدیک با مسلمانان است.”

مرگ و میر در شرق دهلی خشونت صعود به 10 روز سه شنبه به عنوان خشونت ادامه دارد برای سومین روز جدید قانون تابعیت. رقیب اوباش مسلح با چوب و میله و بنزین بمب آتش کشیدند وسایل نقلیه مغازه ها و خانه ها.

دنبال دهلی خشونت زندگی می کنند به روز رسانی

دو طرف به هر داستان: مغلوب ساختن پیشی جستن در کشمیر

تماس کشمیر موضوع “خار” در روابط هند و پاکستان تهمت تصریح کرد پیشنهاد خود برای میانجیگری بین دو کشور. “اگر هر چیزی من می توانم انجام به واسطه من انجام خواهد داد” او به خبرنگاران گفت: با این حال روشن است که او نشده منتقل ارائه شخصا به ساعت مودی.

“من نمی می گویند هر چیزی در مورد آن (در حال میانجی). کشمیر بدیهی است که یک مشکل بزرگ بین هند و پاکستان, آنها در حال رفتن به محل کار خود مشکل است. آنها انجام شده است آن را برای مدت زمان طولانی,” او گفت:.

“هر چیزی که من می توانید انجام دهید برای میانجیگری و یا کمک به من را انجام دهد. آنها (پاکستان) در حال کار در کشمیر. کشمیر بوده است خار در تعداد زیادی از مردم را دید برای یک زمان طولانی. وجود دارد دو طرف به هر داستان” او گفت:.

چه در منو ؟ در اینجا چیزی است که رئیس جمهور ایالات متحده خواهد بود خدمت در Rashtrapati Bhavan امشب

رئیس جمهور ایالات متحده گفت که او نیز مورد بحث در طول این مسئله ترور فعالیت های ناشی از پاکستان است. “ما صحبت های زیادی در مورد آن امروز است. گفتم من انجام خواهد داد آنچه من می توانم برای کمک به ارتباط من با هر دو آقایان (PM مودی و پاکستان PM) خیلی خوب است…هر چیزی من می توانم انجام به واسطه یا به کمک من خواهد d انجام دهید. آنها (پاکستان) در حال کار بر روی کشمیر” او گفت:.

او همچنین در صحبت با طالبان مذاکرات صلح گفت که او تا به حال مورد بحث آن را با PM مودی و “هند نیز می خواهم که به اتفاق می افتد”.

ما تا به درمان نسبتا: مغلوب ساختن پیشی جستن در معامله تجاری با هند

مغلوب ساختن پیشی جستن گفته است که اگر ایران اتفاق می افتد با هند آن را نسبت به پایان سال است. او تاکید کرد که ما را به “عدالت رفتار شود”.

این ادعا که هند “احتمالا بالاترین تعرفه شارژ ملت” مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره به نمونه ای از تولید کننده دوچرخه هارلی دیویدسون گفت: این شرکت به پرداخت “فوق العاده ای تعرفه هنگامی که آنها را برای فروش در هند.”

‘مودی فوق العاده رهبر’

آید تپه ستایش در ساعت مودی مغلوب ساختن پیشی جستن به نام هند “فوق العاده ای کشور” و مودی یک “فوق العاده رهبر”. “ما تا به حال زمان زیادی است. ما بزرگ بود نشست..من فکر می کنم آنها مثل ما بیشتر از آنچه تا کنون دوست ما. وجود یک ارتباط خوبی بین نخست وزیر و من” او گفت:.

پس از برگزاری مذاکرات دو جانبه پیش از آن در روز دو کشور امضا سه تفاهم نامه, از جمله یکی در بخش انرژی است. ضمن تشکر از مودی و مردم هند به صورت استثنایی “سخاوت” تهمت گفت: بازدید شده است “فراموش نشدنی فوق العاده و پربار است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن مذاکرات حزب دموکرات آمریکا در انتخابات Weinstein

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: هیچ کشوری در تلاش است به کمک به او برنده انتخابات روز پس از یک مقام اطلاعاتی قانونگذاران گفت که روسیه دخالت در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری برای کمک به تهمت برنده دوره دوم. در محکومیت Hollywood mogul Harvey Weinstein در تجاوز جنسی و تجاوز به عنف موارد, رییس جمهور آمریکا آن را به نام یک “پیروزی بزرگ” برای زنان که “می فرستد یک پیام قوی” برای #MeToo جنبش در برابر این نوع رفتار نسبت به زنان است.

او همچنین تکرار تماس خود را برای دو لیبرال متمایل دیوان عالی کشور به recuse خود را از موارد مربوط به او و یا دولت او.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>