“نمی خواهم مردم را به مرگ می خواهید صلح’: SC به شنیدن درخواست در فیرث برای بیان نفرت…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دیوان عالی کشور روز دوشنبه توافق کردند که به شنیدن یک طومار که به دنبال فوری ثبت نام از دپو در برابر رهبران سیاسی برای التهابی سخنرانی ها و شعارهای اما تأکید کرد که دادگاه نمی تواند جلوگیری از چنین چیزهایی و آمد به یک عکس تنها پس از یک رویداد قرار گرفته بود.

“ما به عنوان خوانده شده روزنامه سرزنش ما. وجود دارد بنابراین فشار زیادی بر ما…. اما ما نمی توانیم جلوگیری از چنین چیزهایی” رئیس دادگستری هند Sharad Arvind Bobde مشاهده شده پس از شنیدن وکیل کالین جلسه شرکت کردند.

“ما نمی خواهیم مردم را به مرگ… ما صلح می خواهند. اما دادگاه هرگز قادر به جلوگیری از چنین خشونت” رئیس دادگستری Bobde گفت. نیمکت توافق را تا این طومار در روز چهارشنبه.

کالین Gonsalves ذکر شده بود این درخواست را قبل از یک نیمکت رهبری توسط رئیس دادگستری هند به درخواست اولیه دادرسی به دادخواست.

Gonsalves حال تاکید کرد که دپو باید ثبت نام بلافاصله پس از نزدیک به 10 نفر در حال مرگ در هر روز است.

“شب گذشته 6 یا 7 نفر کشته شدند,” او گفت: نیمکت.

ضرورت است که 5 یا 6 شخصیت در حال رفتن در اطراف تشویق آن” Gonsalves گفت.

یک نیمکت از دادگاه عالی دهلی نو به رهبری رئیس دادگستری DN پاتل و عدالت C هری شانکار در هفته گذشته با توجه پلیس چهار هفته برای پاسخ دادن به درخواست است که نفرت و سخنرانی های برخی از رهبران سیاسی تا به حال تحریک معترضین منجر به شورش در سرمایه های ملی. چهل و شش نفر در شورش و بیش از 300 زخمی شدند.

دیوان عالی کشور موافقت کردند به شنیدن این درخواست در تاریخ اولیه اما تاکید کرد که دادگاه نمی تواند جلوگیری از چنین شورش.

“ما آن را بشنود. اما شما باید درک کنند ما مجهز به جلوگیری از چنین چیزهایی اتفاق می افتد. ما فقط می توانیم به صحنه آمده پس از این شورش اتفاق افتاد… دادگاه هرگز نمی تواند جلوگیری از چنین چیزهایی”, CJI Bobde گفت.

در سخت فرمانده دادخواست در دادگاه عالی نیمکت از قضات S Muralidhar و Talwant سینگ بود در ابتدا پایین آمده سخت در پلیس درخواست از آنها برای بررسی همه نوارهای ویدئویی از نفرت سخنرانی و گزارش به دادگاه ظرف 24 ساعت با تصمیم خود در ثبت موارد است.

سفارشات برای انتقال عدالت S Muralidhar صادر شد قبل از این 24 ساعت مهلت به پایان رسید.

بعد یک نیمکت رهبری توسط رئیس دادگستری پاتل از دادگاه عالی به پلیس چهار هفته پس از وکیل عمومی (SG) Tushar مهتا تکرار شده که جو بود “منجر” به فایل موارد در حال حاضر. مهتا گرفته بود شبیه ایستاده زمانی که مورد شنیده شد توسط عدالت Muralidhar نیمکت اما آن را تا به حال مورد انتقاد قرار پلیس برای انفعال خواسته آنها را به انجام یک بررسی را در تصمیم گیری و پاسخ روز بعد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>