Don’t preach, عذرخواهی برای دهلی شورش: Trinamool, Oppn آمار در شاه

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | Kolkata | منتشر شده در تاریخ: 2 مارس سال 2020 4:15:55 am

Amit Shah in Kolkata, Kolkata Amit Shah CAA rally, Delhi riots Amit Shah, Kolkata city news اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه با BJP دولت رئیس جمهور Dilip Ghosh در طول یک تظاهرات در کلکته. (اکسپرس عکس: Partha پل)

این Trinamool کنگره آمار در اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه در سخنان خود در کلکته گفته است که به جای “موعظه” به West Bengal او باید “عذرخواهی” برای شورش در دهلی نو.

“به جای آمدن و موعظه #بنگال @AmitShah شما باید توضیح داد و عذر خواهی کرد برای عدم صرفه جویی بیش از 50 زندگی بی گناه در #DelhiViolence درست در زیر بینی خود را. آقای شاه بنگال بهتر است بدون تعصب و نفرت است که BJP است که تلاش برای گسترش ایم” Trinamool کنگره MP Abhishek بانرجی.

در سخنرانی خود شاه بود در اشاره آشکار به Mamata بانرجی برادرزاده Abhishek گفت: تنها یک پسر از خاک و “هیچ شهزاده (شاهزاده)” را تبدیل به رئیس جمهوری که بی جی پی می آید به قدرت در دولت.

شاخص تورم مصرف کننده(M) و کنگره که سازماندهی تظاهرات در نقاط مختلف کلکته علیه شاه تظاهرات همچنین با حمله به BJP برای “گلی maro…” شعارها در کلکته را به گردشگاه منطقه توسط BJP کارگران بودند که در راه خود را به حضور شاه تظاهرات کردند.

کنگره Lok سبها رهبر Adhir چودری گفت: “پس از گسترش خشونت در دهلی نو بی جی پی در تلاش است برای ایجاد وضعیت مشابه در بنگال. شعار فقط منعکس کننده که. همه ما را به گرد هم می آیند به مقاومت در برابر آنها.”

کنگره MLA Manoj چاکرابورتی گفت: “بی جی پی در تلاش است را به دهلی خشونت به بنگال. این است فرهنگ خود را. با بالا بردن چنین شعارهای آنها در حال تلاش برای گسترش اختلال در بنگال. چه Trinamool کنگره را پلیس انجام می دهند ؟ چرا BJP حامیان بازداشت نشده?”

این مرکز گفت: این شعار به حال زده وتر با پیروان مهاتما گاندی قاتل Nathuram Godse.

CPM رهبر محمد سلیم پرسیدم همه آن را در زمان یک دیدار از آمیت شاه به گسترش “گلی Maaro Saalon Ko” شعار در کلکته. پیروان Godse ممکن است تحت تاثیر قرار با “گلی” اما بنگال در زمین Vivekananda, Kazi Nazrul اسلام و تاگور. #GoBackAmitShah.”

به عنوان شاه وارد کلکته صبح روز یکشنبه صدها نفر از سمت چپ و کنگره معترضان با حمل پرچم های سیاه و ضد کا پوستر نشان داده شده در خارج از Netaji Subhash چاندرا بوز فرودگاه بین المللی و مطرح ‘بازگشت’ شعار.

بعد در روز یک درگیری جزئی شکست بین پرسنل پلیس و معترضان در گردشگاه منطقه که دومی سعی در شکستن موانع و وارد شهيد منار زمین که در آن شاه شد برنامه ریزی برای برگزاری راهپیمایی خود را, یک افسر ارشد پلیس گفت:.

شاخص تورم مصرف کننده(M) قوه مقننه رهبر حزب Sujan چاکرابورتی رهبری یک تظاهرات در سنتشپور در جنوب کلکته در حالی که کنگره فعالان در زمان راهپیمایی اعتراض از Beckbagan به پارک محل و سوخته یک تمثال از اتحادیه خانه وزیر.

“کلکته بود فریاد زد: ‘بازگشت’ شعار در طول نخست وزیر نارندرا سفر به شهرستان در ماه ژانویه است. ما نمی خواهد اجازه می دهد شاه برای برگزاری یک تجمع در اینجا. او (شاه) است نه خوش آمدید در اینجا… اتحادیه خانه وزیر است به همان اندازه مسئول خشونت در دهلی نو” چاکرابورتی گفت.

در “گلی maro” شعار توسط BJP کارگران گفت: “کلکته شنیده هرگز چنین یک شعار است که گسترش نفرت. ما آن را محکوم و تقاضا فوری قانونی علیه مجرمان.”

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>