حرکت نمی کند پاکستان از ترور صندوق خاکستری لیست کلیدی گروه می گوید FATF

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Shubhajit Roy | دهلی نو | Published: February 19, 2020 4:28:03 am

pakistan, pakistan fatf list, fatf grey list, pakistan terror funding, pakistan imf loan, world news اگر پاکستان همچنان در لیست خاکستری آن خواهد بود بسیار دشوار است برای این کشور برای دریافت کمک های مالی از صندوق بین المللی پول بانک جهانی و اتحادیه اروپا, ساخت وضعیت مالی خود را حتی بیشتر به مخاطره انداخته است. (AP Photo/Bebeto ماتیوز)

پیش از اقدام مالی برای نیروی کار را در جلسه عمومی که در حال رفتن به یک تصمیم نهایی جمعه یک زیر گروه وظیفه بررسی و پاکستان را مورد توصيه کرده است که اسلام آباد باید همچنان در “لیست خاکستری” برای شکست خود را به بررسی ترور بودجه. آن را متوقف کرده است از پیشنهاد این کشور برای لیست سیاه.

با وجود تلاش های پاکستان برای خارج شدن از لیست خاکستری و هند در تلاش برای فشار آن را به لیست سیاه جهانی ترور تامین مالی ناظر بین المللی همکاری های, بررسی گروه (ICRG) گرفته است تصمیم به نگه داشتن پاکستان در لیست خاکستری. توصیه شده توسط ICRG پیشرو به تصمیم نهایی در جلسه عمومی است و معمولا از لغو نشده است.

“این ICRG جلسه زیر گروه FATF است توصیه می شود برای حفظ پاکستان در “خاکستری” فهرست. تصمیم نهایی گرفته خواهد شد در روز جمعه هنگامی که FATF طول می کشد تا مسائل مربوط به پاکستان” یک منبع گفت.

این حس در دهلی نو است که در زیر گروه “گرفته شده توجه داشته باشید” از اقدامات انجام شده توسط اسلام آباد در برابر ترور لباس, اما انجام نمی تعهدات خود. در ماه اکتبر گذشته پاکستان یک استراحت از FATF که آن را نگه داشته بود در لیست خاکستری. هند تا به حال نصب شده دیپلماتیک و توهین آمیز برای فهرست سیاه از پاکستان به عنوان آن را به حال ملاقات تعهدات خود برای بررسی ترور تامین مالی و پول شویی.

در آخرین جلسه عمومی پاکستان بود خطاب تنها پنج نفر از 27 وظایف داده شده به آن را به کنترل کمک های مالی به گروه های تروریستی مانند لشکر-e-Taiba و جیش-e-محمد مسئول یک سری از حملات در هند.

پاکستان داده شد تا بهمن سال 2020 به انجام تعهدات خود. یک ارزیابی عینی از پاکستان پیشرفت در اجرای برنامه عمل آن ساخته شده بود در حالی که FATF تا به حال با اشاره به کاستی اسلام آباد اجرای به عنوان “نگرانی های جدی”.

اگر پاکستان همچنان در لیست خاکستری آن خواهد بود بسیار دشوار است برای این کشور برای دریافت کمک های مالی از صندوق بین المللی پول بانک جهانی و اتحادیه اروپا, ساخت وضعیت مالی خود را حتی بیشتر به مخاطره انداخته است. پاکستان قرار داده شد در لیست خاکستری توسط گروه کاری اقدامات مالی در ژوئن 2018 شد و با توجه به طرح اقدام به تکمیل آن توسط اکتبر 2019 یا در خطر قرار می گیرد در لیست سیاه با ایران و کره شمالی. چین و ترکیه و مالزی در حال یاد گرفتیم که در برابر هند تلاش در طول سال گذشته و نیم. هند دارای لابی با کشورهای مختلف از آمریکا به اروپا و استرالیا به غرب کشور را مورد لیست سیاه از پاکستان است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>