‘اجازه ندهید بی معنی thuggery پیروز’: ایران به هند در دهلی شورش

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

وزیر خارجه ایران جواد ظریف را محکوم کرد “موج سازمان یافته خشونت علیه مسلمانان هند” و خواست مقامات به “اجازه نمی دهد بی معنی thuggery” غالب است. او در واکنش به این درگیری ها در شمال شرق دهلی است که تا کنون ادعا 46 زندگی و چپ بیش از 200 مجروح شدند.

“ایران محکوم موج سازمان یافته خشونت علیه مسلمانان هند. برای قرن ها در ایران شده است از هند است. ما مصرانه از مقامات هندی برای اطمینان از تندرستی همه سرخپوستان و نه اجازه بی معنی thuggery غالب است. مسیر رو به جلو نهفته در گفت و گو های صلح آمیز و قانون” آمریکا گفت که در توییتر در شب دوشنبه.

همچنین سازمان دیده بان | ‘واقع نادرست و گمراه کننده’: هند در سازمان همکاری های اسلامی نظرات بیش از دهلی خشونت

 

اظهارات ظریف می آید روز پس از پاکستان و ترکیه و اندونزی صحبت کردن در برابر خشونت در جیب دهلی نو است.

سخنگوی وزارت خارجه Raveesh کومار بود هفته گذشته گفت که سازمان های اجرای قانون مشغول به کار بودند بر روی زمین برای جلوگیری از خشونت و اطمینان از بازگشت اعتماد به نفس و ظاهر ، او همچنین خواست نهادهای بین المللی به اظهارات غیر مسئولانه در این زمان حساس.

شورش را در Jafrabad, Maujpur, Chand باغ و جیب دیگر از شمال شرقی دهلی نو پس از معترضان و برابر شهروندی (متمم) قانون و یا کا درگیری در جاده ها است. معترضان در اطراف پرسه می زدند و با شمشیر و تپانچه در دست است.

وسایل نقلیه و خانه بودند را به آتش کشیدند و بسیاری از مردم مجبور به ترک این جیب.

در میان کسانی که کشته شد پلیس دهلی سر پاسبان راتان لعل و اداره اطلاعات (IB) رسمی Ankit Sharma. IB رسمی خانواده سرزنش یک Aam ایدونا حزب (AAP) عضو شورا برای مرگ خود را; آنها ادعا AAP رهبر طاهر حسین اراذل و اوباش که منجر به کشته شدن 26 ساله.

این کا که سریع آهنگ های شهروندی به آزار و اذیت اقلیت ها از سه کشور همسایه منجر به اعتراضات گسترده در سراسر کشور است. منتقدان می گویند این قانون تقسیم کشور مذهبی خطوط اما دولت آمریکا گفت: هند است وظیفه مراقبت از اقلیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>