هند المپیک انجمن (IOA) شده است سمت چپ پوسته شوکه پس از یک کبدی تیم از هند رسیده و پاکستان برای شرکت در مسابقات قهرمانی جهان است.

صحبت به سرپرستان, IOA رئیس Narinder Batra گفت: این تیم که رسیده لاهور در شنبه رسمی نیست و یکی از این کشور و از این رو آنها نمی توانند با استفاده از کلمه “هند” زیر پرچم خود را به عنوان آنها را نه تایید شده توسط تازه کار, Kabbadi فدراسیون هند (AKFI).

“از IOA است مورد تایید نیست و آن نیز نه تایید شده توسط فدراسیون بنابراین من نمی دانم چه کسی رفته است. آیا 60 یا 100 رفته اند, من هیچ نظری ندارم. این فدراسیون کبدی است که یک عضو از IOA تایید کرده است که آنها ارسال نمی شود هر کسی. من را دیده اند اظهارات از (ورزشی) وزارت که به تایید آنها مورد تایید نیست هر کسی. بنابراین من نمی دانم که آنها چه کسانی هستند و چه داستان این است که” Batra گفت.

“آن را تا به چیزی برای انجام با ورزش,” او اضافه شده است.

این تیم رسیده لاهور از طریق مرز Wagah برای شرکت در این مسابقات که به میزبانی برای اولین بار در پاکستان است. تمام شش نسخه های قبلی از قهرمانی برگزار شد در هند بین سال های 2010 و 2019 که در آن میزبان پیروز در همه موارد.

“تا زمانی که ما عضو واحد است و نه پاک آن آنها می توانند با استفاده از کلمه ‘هند است.’ آن را از طریق IOA و دولت تنها پس از آن شما می توانید با استفاده از آن کلمه. برخی از افراد با گذرنامه بروید و بازی وجود دارد به عنوان هند است که چگونه ورزشی در حال اجرا است. اما پس از آن من هرگز نمی تواند پیش بینی هر چیزی در مورد پاکستان که فراتر از کنترل من است. آنها می توانند هر چه می خواهند” Batra گفت.

با توجه به این روش برای شرکت در خارج از کشور, حوادث ملی فدراسیون نیاز به برقراری ارتباط به وزارت ورزش است که به نوبه خود می نویسد: به وزارت امور خارجی سیاسی ترخیص کالا از گمرک و وزارت امنیت ترخیص صرف نظر از اینکه آیا دولت بودجه مشروط یا نه.

مدیر AKFI عدالت (Retd) SP Garg همچنین گفت که آنها هیچ اطلاعاتی در مورد هر تیم رفته اند به پاکستان است.

“بدون مجوز بود تا کنون اعطا شده توسط AKFI به هر تیم برای رفتن به پاکستان و بازی هر کبدی مطابقت وجود دارد. ما آمد به می دانم که در مورد آن تنها پس از اطلاعات بود که به دنبال” او در بیانیه ای گفت.

“AKFI پشتیبانی نمی کند هر گونه فعالیت. اقدام قانونی ممکن است در برابر defaulters,” او اضافه شده است.

با توجه به برگزارکنندگان مسابقات قهرمانی جهان تیم از 10 کشور جهان در این رویداد که سازمان در سه شهرستانها. در مجموع 24 مسابقات در حال برنامه ریزی برای بازی های برگزار شده در این مسابقات با برنده شدن یک جایزه از Rs10 میلیون در حالی که نفر دوم یو پی اس را کیسه Rs7.5 میلیون.

بازیکنان از 10 کشور — پاکستان, هند, کانادا, ایالات متحده آمریکا, استرالیا, انگلستان, ایران, کنیا سیرالئون و جمهوری آذربایجان در حال بدست گرفتن بخشی در این رویداد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de