‘احساس نمی کند و آن را حق’ – منچستر یونایتد افسانه ریو فردیناند خواستار لغو…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

منچستر یونایتد افسانه ریو فردیناند در روز سه شنبه گفت که فصل جاری لیگ برتر است که در آن لیورپول تقریبا در آستانه برنده شدن خود را بالا اول-سطح داخلی عنوان در 20 سال باید اوراق در پی بیماری همه گیر کوروناویروس. حرفه ای فوتبال در انگلستان متوقف شده است در حال حاضر همراه با چندین رویدادهای ورزشی در سراسر جهان از جمله آینده بازی های المپیک توکیو که تحت فشار قرار دادند تا 2021 تابستان است.

صحبت در مصاحبه با ESPN فردیناند توافق کردند که طرفداران ممکن است فکر می کنم که او برای درخواست لغو لیگ برتر به دلیل رقابت بین منچستر یونایتد و لیورپول.

“من فقط فکر می کنم که لیگ برتر باید درجه اعتبار ساقط است. جای خالی آن را. من می دانم که وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از طرفداران لیورپول رفتن: ‘اوه ریو فقط به خاطر اینکه شما مورد استفاده برای بازی با منچستر یونایتد.’ من فقط نمی بینید, یک راه است که می تواند انجام شود که در آن سلامت است به خطر بیافتد نیست. ساده به عنوان آن است. این همه در پشت درهای بسته کسب و کار — شما هنوز هم رفتن به بازیکنان وجود دارد, بازیکنان بخشی از جامعه؟,” او گفت:.

“بازیکنان وجود دارد که در حال رفتن به پایین با بیماری که ممکن است بهبود و یا گرفتن آن را از کسی و سپس گسترش آن به دیگر بازیکنان. نمی توان آن را عادلانه آن را در یک سطح میدان بازی. من فقط احساس می کنم این حق” او در ادامه اضافه شده است.

انگلیسی, وزیر بهداشت مت Hancock گفت: دولت تا به حال خریداری 3.5 میلیون بادي coronavirus آزمون به طوری که افرادی که گمان می برند آنها را به حال ویروس قادر خواهد بود برای بررسی شوید. “ما در حال حاضر خریداری 3.5 میلیون بادي آزمون است که اجازه خواهد داد که مردم برای دیدن اینکه آیا آنها تا به حال ویروس و سیستم ایمنی هستند به آن و پس از آن می تواند بازگشت به کار” هنکاک گفت: در یک کنفرانس خبری.

“ما انتظار داریم مردم و نه قادر به گرفتن آن را به جز در شرایط استثنایی برای بار دوم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>