دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تعجب مواد مخدر در برابر Covid-19 کار نمی کند می گوید ما مطالعه

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

قدیمی دهه ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین بود که یک بار تبلیغ به عنوان یک بازی تعویض توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داد هیچ مزایای Covid-19 بیماران مشاهده شده در یک مطالعه بزرگ از بیش از 1400 نفر در بيمارستان انجام شده در شهر نیویورک مرکز آمریکایی بیماری همه گیر.

آن را به حال هیچ اثر قابل توجه و حتی زمانی که همراه با آنتی بیوتیک آزیترومایسین نشان داد مطالعه است.

ایست قلبی شد کلید جانبی-اثر زمانی که هیدروکسی کلروکین استفاده شد همراه با آزیترومایسین, با توجه به مطالعه است. اما نه زمانی که فقط ضد مالاریا مواد مخدر اجرا شد.

دنبال آخرین به روز رسانی در coronavirus اینجا

رئیس جمهور تهمت تا به حال یک بار ترویج ضد مالاریا مواد مخدر توسط خود و یا در ترکیب با آنتی بیوتیک به عنوان یک بازی تعویض شده بود و شخصا مبارزه کرد و آن را به صورت تجویز به بیماران استدلال آنها تا به حال چیزی برای از دست دادن چون تا به حال استفاده شده است و برای چندین دهه به اثبات رسیده بود بی خطر برای انسان است.

رئیس جمهور ایالات متحده نیز تلاش برای تقویت دسترس بودن مواد مخدر در ایالات متحده و تکیه در هند یکی از بزرگترین تولید کنندگان هیدروکسی کلروکین در جهان به انتشار گسترده ما سفارش خرید از مواد مخدر مسدود شده از حمل و نقل توسط یک ممنوعیت صادرات بر روی آن و ده ها کار دیگر داروها. این مودی دولت برداشته محدودیت و ما محموله روانه بازار شد و در مدت کوتاهی.

هیدروکسی کلروکین است که استفاده می شود در هند به عنوان یک پیشگیری برای سلامت کارگران در خط مقدم از پاسخ این کشور به این بیماری همه گیر.

“در میان بیماران بستری در شهر نیویورک با Covid-19 درمان با هیدروکسی کلروکین, آزیترومایسین یا هر دو در مقایسه با نه درمان نمی شد به طور قابل توجهی در ارتباط با تفاوت در بیمارستان و مرگ و میر” محققان در پشت این مطالعه نوشت: در یک مقاله در مجله AmericanMedical انجمن (JAMA) یک مجله هفتگی از کارشناسی پژوهش است.

اینجا کلیک کنید برای تکمیل پوشش coronavirus

و وجود دارد عوارض جانبی ترکیبی بر خلاف آنچه رئیس جمهور بود تا اغلب ادعا کرد. “در مقایسه با بیماران دریافت کننده نه مواد مخدر ایست قلبی شد به طور قابل توجهی بیشتر احتمال دارد در بیماران دریافت کننده هیدروکسی کلروکین + آزیترومایسین …. اما نه هیدروکسی کلروکین به تنهایی … یا آزیترومایسین تنهایی … ” گفت: مطالعه است.

این مطالعه یک مطالعه شاهدی از شدت بیماری در بیمارستان بستری بیماران که تجویز دارو و مطالعه از نوع کارآزمايی بالينی استاندارد طلا را برای تعیین اثربخشی و ایمنی از مواد مخدر. آنها در حال انجام به طور جداگانه و نتایج در حال انتظار.

رئیس جمهور تهمت است و نه صحبت از این دارو به تازگی. گزارش های خبری نشان داد که پیشبرد کلمه از یافته های به اشتراک گذاشته شد با دولت فدرال دو هفته پیش.

سازمان غذا و دارو تنظیم کننده دارو است که تا به حال صادر شده مجاز به داروی ضد مالاریا استفاده می شود دلسوز زمینه قبلا محدود استفاده از آن تنها برای آزمایش های بالینی به شدت تحت نظارت پزشکان پس از آن با استناد به سمی پس از اثر.

اما در اینجا چیزی است که مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته گفت: زمانی که خواسته در مورد سوال مطالعات استفاده از هیدروکسی کلروکین: “من تا به حال سه تماس در سه روز گذشته چهار روز از مردم که آن را در زمان و آنها به آن اعتباری برای صرفه جویی در زندگی خود.” او در ادامه به آن واجد شرایط به شدت داده شده اطلاعات جدید: “در اینجا — در اینجا چیزی است که ما شده ایم به کاهش در این کشور: دموکرات های رادیکال چپ هر آنچه شما می خواهید را به جای دیدن مردم — من قصد دارم بسیار خوب است. من قصد دارم برای گفتن “مرگ”. من قصد دارم برای گفتن نه دیدن مردم دریافت نمی کند و به خاطر آنها فکر می کنم من قصد دارم برای به دست آوردن اعتبار اگر شما می دانید, هیدروکسی کلروکین کار می کند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>