پس از یک هفته-ماراتن طولانی از تماس بین رهبران جهان و کنفرانس های ویدئویی این برنامه شامل ده ها تن از وزیران انرژی آن لحظه 2020 قیمت نفت سرانجام جنگ به پایان رسید.

از سایر شهر در نزدیکی مکزیک بزرگترین خام پایانه وزیر انرژی Rocio Nahle صدای خود را مطرح. “خود را رویال حضرت مکزیک در حال حاضر به توافق رسیدند. و در حال حاضر من می خواهم به شما بپرسید: “آیا شما موافق با این شرایط؟'”

در ریاض, عربستان وزیر انرژی شاهزاده عبدالعزیز بن سلمان تقریبا دست هایش را به عنوان او در یک دیوار از فید های ویدئویی نشان همتایان خود در سراسر جهان است. “من با اجماع. من موافقت می کنم” او پاسخ داد.

در آن لحظه اوپک+ داد مهر و موم شده بزرگترین تولید هماهنگ برش از بین بردن حدود 10 از عرضه جهانی. تاریخی معامله تقریبا به حال شده است از خط خارج توسط یک مبارزه بین عربستان سعودی و مکزیک پوپولیستی دولت مجبور جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به گام و کارگزار صورت-راه حل صرفه جویی در.

شاهزاده عبدالعزیز اعلام کرد خود را بی خوابی و خسته اما پیروز با این وجود.

“ما نشان داده اند که اوپک+ است, در حال اجرا, و زنده,” او گفت: خبری بلومبرگ در یک مصاحبه چند دقیقه پس از او مسجل توافق. “من بیش از خوشحال هستم.”

ماه گذشته عربستان سعودی تا به حال پمپ ممکن است هر بشکه برای فروش در سنگ-قیمت پایین تنبیه روسیه برای امتناع از حمایت عمیق تر اوپک+ خروجی کاهش در اوایل ماه مارس. در حال حاضر مسکو و ریاض هر دو کاهش تولید روزانه توسط میلیون ها بشکه رهبری یک توافق جهانی بین تقریبا تمام تولید کنندگان عمده نفت برای مهار خروجی.

اما این معامله تنها کسل کننده درد و نه پایان دادن به بحران است.

بازار است به احتمال زیاد باقی می ماند غرق به صورت ماه به فاجعه بار سقوط در تقاضا ناشی از مستندات طراحی شده به سرعت گسترش coronavirus از طریق برخی از اقتصادهای بزرگ دنیا.

“اوپک+ توافق جلوگیری خواهد شد تیز موجودی می سازد در ماه های آینده و کوتاه مدت قیمت نفت در بازار فیزیکی به احتمال زیاد باقی می ماند تحت فشار” گفت: Martijn موش نفت تحلیلگر مورگان استنلی.

واکنش منفی

این قرارداد بین سازمان کشورهای صادر کننده نفت و متحدان آن حذف خواهد شد نزدیک به 10 میلیون بشکه در روز از بازار از طریق کاهش عمدی. علاوه بر این گروه از شمارش غیر ارادی کاهش تولید آمریکا و کانادا و برزیل و چند کشور دیگر به عنوان شرکت های کاهش حفاری فعالیت با توجه به قیمت پایین و تقاضا ضعیف است.

اوپک+ مقامات با استفاده از برخی از خلاق حسابداری است که همچنین شامل خروجی قطره در ونزوئلا به ایران و لیبی که معاف از کاهش گفت که تا حد 20 میلیون بشکه در روز خواهد گذشت زمان خروج از بازار — 20 ٪ از تولید جهانی

برای هم بودن را باید محتوای با 10 میلیون بشکه در روز از اوپک+. در عین حال تقاضا پایین است و در حدود دو برابر این مقدار به معنی جهان مخازن نفت را حفظ خواهد کرد پرکن روز پس از روز زمانی که هواپیما باقی ماندن کسب و کار توقیف و میلیاردها نفر از مردم در خانه باقی می ماند.

معامله گران نفت به نظر نمی رسد خوش بینانه است. توسط 9 صبح در لندن به قیمت تضعیف شده بود به قلمرو منفی سقوط تا آنجا که 2.7 درصد به $30.63 در هر بشکه رسید.

مقابله ساز

بزرگترین برنده به نظر می رسد به تهمت که حاضر به عمد قطع نفت آمریکا تولید شد اما هنوز هم قادر به کارگزار ملت است. تماس تلفنی خود با رئیس جمهوری مکزیک آندرس مانوئل لوپز Obrador به دنبال یک سه راه کنفرانس تلفنی با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و پادشاه عربستان سعودی آمد تا با این پیشنهاد که حل و فصل آمریکای لاتین ملت را در اعتراض به توافق است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گرفته است, زمان دور از دست و پنجه نرم کردن با بزرگترین شیوع کروناویروس و waded به نفت سیاست با تعجب هدف است. او رفته از استقبال از سقوط قیمت نفت خام به نگرانی در مورد از دست دادن انرژی آمریکا میباشد. از ترس این که زیان کار در تگزاس و دیگر نفت خیز متحده می تواند صدمه دیده است و انتخاب مجدد او چشم انداز او معتقد پوتین و پادشاه عربستان برای پایان دادن به جنگ و مصالحه.

“مغلوب ساختن پیشی جستن انداز خود را به عنوان یک معامله ساز” گفت: جو McMonigle انرژی و مشاور سابق دولت آمریکا نفت رسمی. بنابراین “مغلوب ساختن پیشی جستن رفت به نفت بازار تلفن قرمز.”

رئیس جمهور مهر و موم شده تاریخی معامله ارائه شده توسط سعودیها چیزی وجود دارد که تنها بر روی کاغذ. زمانی که مکزیک خودداری کرد و یک خروجی کاهش قرار دادن کل توافق در معرض خطر تهمت مطمئن اوپک+ که ایالات متحده آمریکا به قطع تولید خود را در همسایه آن طرف.

مکزیک را حذف 100,000 بشکه در روز و ایالات متحده آمریکا به کمک های اضافی از 300 ، 000 بشکه در روز مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید است. اوپک+ مقامات و دیگران درگیر در این مذاکرات گفت: کسانی که بشکه های اضافی به سادگی وجود ندارد. کاهش در آمریکا تولید شده بود با قیمت تقاضا و ظرفیت و یا خطوط لوله مخازن نه ریاست جمهوری در کنفرانس های مطبوعاتی.

اما در نهایت پیشنهاد او کافی بود.

جنگ قیمت

روز یکشنبه توافق پایان یک دوره است که در آن اوپک+ داد به نظر می رسد به مرده با شرکای سابق درگیر در نفت-تجارت جنگ است.

این همه آغاز شده در مارس 6, زمانی که وزیر انرژی روسیه الکساندر نواک راه می رفت خارج از اوپک دفتر مرکزی آن در شهر وین و به خبرنگاران گفت که کشور او آماده بود برای افزایش تولید نفت در ماه آوریل است. او فقط رد عربستان سعودی در فشار برای کشور خود برای کاهش تولید توسط چند صد هزار بشکه در روز برای کمک به مقابله با آنچه که بسیاری را دیدم به عنوان یک متوسط کاهش رشد تقاضا با توجه به کوروناویروس. در بازگشت پادشاهی را رد کرده بود پیشنهاد خود را برای ادامه این گروه محدودیت های موجود در سطح فعلی خود را.

خشمگین امتناع روسیه به قطع و نواک صحبت از تولید بالاتر عربستان سعودی سوار بر یک شوک و ترس جنگ قیمت. ریاض ارائه شده روغن شرکتها بی سابقه تخفیف برای نفت خام برش آن قیمت های رسمی فروش ترین در بیش از 30 سال است. انگلستان همچنین اعلام کرد که افزایش تولید را به بالای 12 میلیون بشکه در روز برای ماه آوریل تا 25 درصد از فوریه.

زمانی که بازار باز چند ساعت بعد حتی بیشتر نزولی معامله گران شوکه شده بودند. یکشنبه شب جلسه است که به طور معمول متین امر عمدتا تحت پوشش توسط معامله گران در آسیا که در آن در حال حاضر صبح روز دوشنبه. اما آن شب هر معامله گر از ژنو به لندن و هوستون بود چسب به صفحه نمایش خود را.

زمانی که فروش آغاز معیار قیمت نفت خام برنت سقوط بیش از 30% در ثانیه-بزرگترین-بعد رها از سال 1990 تا 1991 در جنگ خلیج فارس.

ماه از هرج و مرج

آنچه به دنبال آن بود و پر هرج و مرج ترین ماه در بازار نفت سابقه تهدید ثبات نفت وابسته به سازمان ملل از نیجریه به عراق و پایان بخشیدن به برنامه کسب و کار غول صنعت مانند Exxon Mobil Corp و Royal Dutch Shell Plc.

بدون به طور کامل تحقق آن عربستان سعودی آغاز شده بود یک جنگ قیمت در بدترین زمان ممکن. در اوایل ماه مارس از شیوع کروناویروس در حال گسترش فراتر از ووهان آلوده کردن هزاران نفر از مردم ایران به آمریکا در سراسر جهان دولت ها کپی مستندات است که چین در حال حاضر سعی و آزمایش. کشور پس از کشور قرار داده و اقتصاد خود را منجمد.

با تقاضا برای سوخت جت و بنزین و دیزل به شدت پایین پالایشگاه کاهش تولید و کاهش خام خود خرید. فیزیکی بازار نفت آغاز شده شبیه به یک بسته-پایین فروش. در یکی از مبهم گوشه ای از آمریکا نفت حتی معامله در منفی قیمت با تولید کنندگان پرداخت مصرف کنندگان را به دور خود رسید.

قیمت نفت خام برنت دریای شمال مخلوط استفاده می شود به عنوان یک معیار جهانی, تا به حال به طور خلاصه معامله بالاتر از 70 دلار در هر بشکه در آغاز سال است. در مارس 30, آن را فرو برد و به $21.65 کمترین میزان در نزدیک به دو دهه است.

برجسته ترین قربانی بود شیل ایالات متحده میباشد. حفاری در تگزاس و کشورهای دیگر تبدیل شده بود امریکا به بزرگترین تولید کننده نفت ایجاد میلیون ها شغل. اما fracking گران است راه به پمپ نفت خام و صنعت تا به حال انباشت اشیاء بدست آمده تا دهها میلیارد دلار در بدهی.

به قیمت سقوط roughnecks کامیون غواصان و مهندسان به سرعت شغل خود را از دست. Whiting Petroleum Corp یک بار داکوتای شمالی بزرگترین تولید کننده ورشکستگی در تاریخ 1 آوریل.

عربستان خروش

به عنوان Whiting قرار بود نیم تنه, هزاران مایل در عربستان سعودی مهندسین در چهارچوب مشغول هل دادن خود را در چاه های نفت را محدود می کند.

در دقیقا در 11.29 صبح در مارس 31, غول ویدئو وال در این شرکت عملیاتی مرکز عصب دیدم کل تولید بیش از 12 میلیون بشکه در روز برای اولین بار در تاریخ. کارکنان جشن با خوراکی, تصاویر, سلاح های مطرح در پیروزی با توجه به عکس ها دیده می شود خبری بلومبرگ.

روز بعد عربستان خروجی رخنه کرد و بالاتر, رسیدن به 12.111 میلیون سپس 12.171 میلیون, با توجه به عکس دیگر از اتاق کنترل. در نهایت این آمار یک رکورد از 12.323 میلیون بشکه در روز — به اندازه کافی برای دیدار با ترکیب قبل از همه گیر مصرف ژاپن و آلمان و فرانسه و انگلستان و اسپانیا و ایتالیا و هنوز هم برخی از بشکه به یدکی.

نفت بود که لود شده بر روی ناوگان نفتکش در خلیج فارس و دریای سرخ به سمت بازار است که در حال حاضر در حال غرق شدن در نفت خام.

‘پاک کردن’

این یک وضعیت غیرقابل دفاع, تهدید به پر کردن جهان از مخازن نفت ظرف چند ماه و ارسال قیمت توفنده به سطح دیده نمی شود پس از 1990s شروع شد. مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر اعمال فشار بر روسیه و عربستان سعودی برای بازسازی خود داد.

“من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم گفت که شاید ما باید به نفت افزایش, از آنجا که ما انجام دهد. قیمت بسیار پایین” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در فاکس نیوز مصاحبه. رئیس جمهور که تا به حال ساخته شده فعالیت های سیاسی هجوم اوپک و حمایت کم قیمت بنزین شد نگران صنعت ایالات متحده خواهد بود “محو”.

عربستان سعودی و روسیه سرزنش یکدیگر برای سقوط. پوتین عربستان سعودی را متهم به تلاش برای از بین بردن شیل; عربستان سعودی گفت: مسکو در حال لگد همه چیز خاموش است. هیچ یک از آن قطع هر گونه یخ در واشنگتن است.

“شما در حال راه انداختن جنگ اقتصادی در تگزاس” سناتور تد کروز گفت: سفیر عربستان در واشنگتن در یک کنفرانس خصوصی تماس بگیرید.

یادآوری گفتگو با یک رسانه مصاحبه پس از آن کروز گفت: “پاسخ خود را است, اما روسیه است. اما روسیه است.’ و من گفت: “اما روسیه زباله. روسیه دشمن ما و ما آن را بدانند. رفتار آنها آن را دوست دارم و ما آنها را درمان مانند آن. شما قرار بود به ما. و بنابراین نمی پیچ با ما.”

سپس هر دو از عربستان سعودی و روسیه تا به حال کمی چاره ای جز شروع به صحبت کردن. با مصرف در سقوط آزاد آن را تنها یک سوال از زمان قبل از آنها مجبور به کاهش خروجی به سادگی از آنجا که وجود خواهد داشت هیچ جا برای قرار دادن نفت است.

“ما اشباع عرضه در بازار نفت گفت:” Fatih Birol رئیس آژانس بین المللی انرژی.

مغلوب ساختن پیشی جستن Tweet

مغلوب ساختن پیشی جستن به سخن هر دو پوتین و عربستان شاهزاده محمد بن سلمان, معمولا شناخته شده به عنوان MBS, پیشنهاد جهانی برای مقابله با کاهش تولید. او نمی تواند کمک کند مباهات در مورد مذاکرات قبل از معامله در جای اعلام در یک صدای جیر جیر در مارس 2 که او امیدوار ریاض و مسکو خواهد کاهش تولید 10 میلیون بشکه در روز ،

قیمت نفت خام برنت افزایش بیش از 45 درصد فقط در چند ثانیه خرد کردن بسیاری از نزولی سرمایه گذاران. حتی زمانی که بازار بسته ساعت بعد معیار بود و هنوز هم تا 21 ٪ — بزرگترین روز افزایش تا کنون.

جای تعجب نیست برای یک معامله است که شامل ده ها تن از کشورها در اوپک+ ائتلاف و G-20 در توافق نهایی یک سخن بی معنی وبیهوده. عربستان سعودی تولید تنها 1.2 میلیون بشکه در روز پایین تر از متوسط آن از سطح قبل از جنگ قیمت. مکزیک برنده ویژه درمان و امریکا را کاهش فقط یک برآورد بر اساس پیش بینی ها برای حفاری.

مسیر قیمت نفت خواهد بود وابسته به چگونه سریع جهان برگ مستند و سرعت اقتصادی دوباره بجای اول برگشتن. در عین حال معامله است اهمیت می رود فراتر از اعداد است.

شده است وجود دارد تکتونیکی تغییر در جهانی نفت سیاست است. پوتین MBS و مغلوب ساختن پیشی جستن رهبران جهان سه کشور از بزرگترین تولید کنندگان در حال دیکته جهانی نفت عرضه است. و امریکا در حال حاضر می پذیرد که قیمت های پایین نیست در علاقه خود را.

“مغلوب ساختن پیشی جستن است که یک منتقد اوپک در سال است که آن را با هم” گفت: Daniel Yergin نفت مورخ. “از تمام معاملات او انجام داده در زندگی این است که به بزرگترین.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de