کاخ سفید را به پرده بودجه پیشنهادی است که قطره آمریکا در دراز مدت هدف از بین بردن کسری بودجه فدرال بیش از 10 سال آینده ما رسانه ها گفت: در روز یکشنبه ،

بودجه پیشنهادی انتظار می رود در روز دوشنبه منتشر خواهد شد و به جای هدف قرار دادن بسته کسری 2035 واشنگتن پست گزارش با استناد به یک داخلی خلاصه.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تا به حال به دنبال از بین بردن شکاف مالی بیش از یک دهه اما رئیس جمهور به تازگی نشان داده شده است علاقه کمی در مقابله با رشد بدهی دولت ،

بودجه طرح انتظار می رود که به درخواست 2 میلیارد دلار در امنیت داخلی هزینه های مرز آمریکا و مکزیک, دیوار با خلاصه گزارش گفت: 400 مایل (645 کیلومتر) از دیوار خواهد بود در پایان سال 2020 است.

“ما نمی خواهد دست زدن به امنیت اجتماعی خود را و یا مدیکر در مالی 2021 بودجه” مغلوب ساختن پیشی جستن که چهره یک انتخابات مجدد جنگ در ماه نوامبر توییتی شنبه.

“تنها دموکرات ها را نابود کردن آنها را با از بین بردن کشور ما بزرگترین تا کنون اقتصاد!” او اضافه شده است.

پیشنهاد بودجه را قبل از کنگره که مورد نیاز است به توافق برسند به کاخ سفید درخواست.

با توجه به بلومبرگ خبر $4.8 تریلیون طرح شامل $740.5 میلیارد دلار برای دفاع و 5 درصد کاهش در غیر هزینه های دفاعی.

کسری بودجه پیش بینی شده است به نقض $1 تریلیون دلار در پایان ماه سپتامبر با توجه به دفتر بودجه کنگره در حالی که بدهی دولت است که انتظار می رود به نمایندگی از 81 درصد از تولید ناخالص داخلی ایالات متحده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de