دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کار مبتنی بر شایستگی به منظور مهاجرت و DACA

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

کاخ سفید روز جمعه گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مشغول به کار بود در یک فرمان اجرایی به منظور ایجاد یک شایستگی مبتنی بر سیستم مهاجرت و ارائه یک مسیر به شهروندی برای مهاجران مستند نشده به ایالات متحده آورده که کودکان بدون ارائه آنها را عفو.

رئیس جمهور شده است هل دادن شایستگی مبتنی بر سیستم مهاجرت ارائه می دهد که ما تابعیت بر اساس متقاضیان مدارک تحصیلی و مهارت در نظم به نفع کشور و کمتر از طریق خانوادگی اتصالات که در حال حاضر حساب برای تقریبا نیمی از 1 میلیون کارت سبز داده شده سالانه است. بانوی اول Melania Trump پدر و مادر در میان میلیون ها نفر که بهره مند از مهاجرت مبتنی بر خانواده که رئیس جمهور است و با تمسخر به نام “زنجیره مهاجرت”.

هیچ جزئیات مورد آینده و یا جدول زمانی.

کاخ سفید در بیانیه ای پس از رئیس جمهور تهمت و گفت: Telemundo اسپانیایی-زبان, کانال های تلویزیونی او مشغول به کار بود در یک فرمان اجرایی که شامل مقررات مربوط به IF — این اقدام معوق برای ورود دوران کودکی, 2012 اوباما-دوران حفاظت از خود را اخراج.

“من قصد دارم برای انجام یک فرمان اجرایی. … و من قصد دارم به DACA بخشی از آن را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما در حال رفتن به یک جاده شهروندی است.”

وجود حدود 644,000 مهاجران مستند نشده در این دسته نیز به نام خیال از جمله حداقل 2500 از هند است.

یک سخنگوی کاخ سفید گفت: “به عنوان رئیس جمهور اعلام کرد امروز او در حال کار بر روی یک فرمان اجرایی به منظور ایجاد یک شایستگی مبتنی بر سیستم مهاجرت به حفاظت بیشتر ما کارگران است.”

در DACA, سخنگوی رئیس جمهور گفت: حاضر به همکاری با کنگره برای پیدا کردن “یک مذاکره راه حل قانونی برای DACA که می تواند شامل شهروندی همراه با قوی امنیت مرزی و دائمی بر اساس شایستگی اصلاحات”.

“این را شامل نمی شود عفو بین الملل” سخنگوی اضافه شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده است تلاش برای لغو اوباما-دوران حمایت و جدید ترین آن تلاش — سفارش از وزارت امنیت داخلی — رفت تا به دیوان عالی کشور آن را رد کرد و توسط قضات که نام آن را “خودسرانه و هوس باز”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>