دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن: بحث تجارت با هند شده اند به ما ضربه سخت را برای سال

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: فوریه 21, 2020 11:42:03 am

trump india visit, trump in india, trump in gujarat, trump on modi, trump on india trade tariffs, india us trade tariffs نارندرا نخست وزیر با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. (AP/فایل)

تکرار کرد که دهلی نو است و نه درمان ایالات متحده “بسیار خوب” در تجارت مقابل رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه با تاکید بر نیاز به “بحث یک کسب و کار کوچک” با نخست وزیر نارندرا مودی در طول دو روز سفر به هند در هفته آینده.

“من می خواهم به هند در هفته آینده, و ما در حال صحبت کردن در (مورد) تجارت است. آنها شده اند به ما ضربه بسیار سخت را برای بسیاری از سال است. من واقعا دوست دارم PM مودی اما ما باید کمی بحث کسب و کار است. آنها به ما تعرفه ها. یکی از بالاترین تعرفه در جهان است و کسانی که ارائه شده توسط هند” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در واشنگتن است.

رئیس جمهور ایالات متحده نیز با اشاره به گزارش هایی که در حضور نزدیک به 10 میلیون دلار است که انتظار می رود در Motera ورزشگاه در احمدآباد.

“من می شنوم حدود شش تا 10 میلیون نفر از مردم در حال رفتن به نشان می دهد در امتداد جاده به یکی از بزرگترین استادیوم کریکت در جهان است که با نام تجاری جدید و زیبا. نارندرا نخست وزیر گفت: ما باید 10 میلیون نفر خوش آمد می گوید شما — که من مشکل است. ما یک خانه بسته بندی شده. ما هزاران نفر از مردم که قادر خواهد بود به در. آن را به نگاه مانند بادام زمینی از هم اکنون در. چگونه می تواند ما راضی باشد اگر ما در پر کردن ورزشگاه تنها 60,000 مردم ؟ ” او گفت: جمعیت است.

این شاید برای اولین بار است که تهمت ابراز ناامیدی خود را بر معاملات تجاری با هند است. پیشتر در روز سه شنبه او نشان داد که یک “بسیار بزرگ” معامله دو جانبه ممکن است امضا شود قبل از آمریکا انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر.

در دهلی منابع دولت گفت که در حالی که تجارت عمده توافق بعید به نظر می رسد در طول مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید در فوریه 24-25 هند به احتمال زیاد به امضای قرارداد خرید 24 چند نقش ضد زیردریایی و هلیکوپتر از آمریکا دفاع غول لاکهید مارتین.

“ما می تواند یک معامله تجاری با هند اما من واقعا صرفه جویی در معامله بزرگ برای بعد” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران در واشنگتن است. “ما در حال درمان بسیار خوبی توسط هند,” او گفت: “من اتفاق می افتد به مانند نخست وزیر نارندرا) مودی زیادی است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او هنوز هم می خواستم به انجام “یک معامله تجاری با هند” اما افزود: “من نمی دانم اگر آن را انجام خواهد شد قبل از انتخابات.” رئیس جمهور ایالات متحده قبلا توضیح داده شده هند به عنوان یک “تعرفه شاه” برای تحمیل “فوق العاده بالا” نرخ محصولات آمریکایی. هند حفظ کرده است که این تعرفه در مقایسه به عمده کشورهای در حال توسعه.

منابع گفت: هند و آمریکا “توافق طرفین” است که آنها “نمی خواهید به عجله به یک معامله”. دو طرف می خواهند برای مقابله با “حمله به یک تعادل مناسب” و “پایاپای” منابع گفت:, و اضافه کرد که آنها به دنبال در یک “راه حل برنده-برنده” با هدف بلند مدت هند و آمریکا تبدیل به “FTA همکاران”.

این دو کشور در حال آماده حداقل پنج پیمان در میهن و امنیت و تسهیل تجارت و حقوق مالکیت معنوی. در حالی که پیمان امنیت داخلی را مقابله با مبارزه با تروریسم همکاری تسهیل تجارت پیمان را در ارائه یک سیستم پنجره برای ما شرکت های که مایل به انجام کسب و کار در هند است.

دو طرف همچنین صدور یک بیانیه مشترک که قرار داده خواهد شد قابل توجهی تاکید بر مبارزه با تروریسم هند و اقیانوس آرام فضا و هسته ای مسائل.

منابع گفت: در حالی که 8-10 پیمان تحت “فعال در نظر گرفتن” حدود نیم دوجین انتظار می رود که به امضا و اعلام کرد در طول مغلوب ساختن پیشی جستن را ببینید.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>