دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید اخراج گزارش ادعا ما Covid-19 تلفات می تواند به 3,000

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و کاخ سفید روز سه شنبه با رد گزارش نشان می دهد روزانه ما مرگ و میر ناشی از coronavirus می تواند به 3000 تا در ماه ژوئن.

ما مرگ و میر از coronavirus نزدیک شد 70,000 روز سه شنبه و وجود بیش از 1.2 میلیون موارد تایید شده.

اما چند متحده را آغاز کرده اند گزارش مسطح منحنی کاهش در موارد جدید و نرخ مرگ و میر. به عنوان یک نتیجه چندین ایالت اعلام کرده اند برنامه ای برای باز کردن تا اقتصاد خود را در شیوه ای مرحله به مرحله.

در گزارش خود در دانشگاه جانز هاپکینز بینی جدید کروناویروس موارد در ایالات متحده رسیدن به 200,000 روزانه در ماه ژوئن 1 و مرگ و میر حدود 3000.

“کسانی که پیش بینی ها با کاهش. ما در حال انجام کاهش” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: قبل از سوار شدن یک نیروی هوایی در پایگاه مشترک اندروز در راه خود را به آریزونا.

در یک بیانیه مطبوعاتی کاخ سفید وزیر Kayleigh McEnany گفت که دانشگاه جانز هاپکینز’ مطالعه در حال تحت فشار قرار دادند توسط رسانه ها به عنوان واقعی است که بر اساس فرضیه است و به هیچ وجه نماینده از هر دولت فدرال پیش بینی.

جان هاپکینز در بیانیه ای جداگانه گفت که تحقیقات انجام شده توسط آن برای سازمان مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) بود برای کمک در برنامه ریزی برای سناریوهای مختلف بود و نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پیش بینی های رسمی.

نیویورک تایمز اولین روزنامه به گزارش در مورد آن در روز دوشنبه است.

“به عنوان دانشگاه جانز هاپکینز اظهار داشت: باید به عنوان یک پیش بینی” McEnany گفت.

“این مطالعه در نظر گرفته شده صفر کاهش, معنی آن انجام شد به عنوان اینکه هیچ دستورالعمل های فدرال بودند در محل بدون قرارداد ردیابی, بدون, توسعه, تست, در حالی که از بین بردن تمام پناهگاه در محل پروتکل های گذاشته شده در این روش مرحله به مرحله از باز کردن امریکا دوباره راهنمایی برای افراد با شرکت morbidities,” او گفت:.

“رسانه ها باید مسئولیت بیشتری در آن گزارش و مجموعه ای کامل از اطلاعات به آمریکا” McEnany گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>