دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می خواهد کالیفرنیا به اجازه خودروساز تسلا بازگشایی کارخانه مونتاژ

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در جمعه خواست که تسلا Inc مجاز به بازگشایی آن وسیله نقلیه الکتریکی کارخانه مونتاژ در کالیفرنیا پیوستن مدیر عامل شرکت ایلان پیشنهاد به سرپیچی از مسئولان شهرستان که دستور داد آن را به باقی می ماند بسته شده است.

“کالیفرنیا باید اجازه تسلا & @elonmusk باز کردن گیاه در حال حاضر. می توان آن را سریع و با خیال راحت!” مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت.

روز دوشنبه گفت: مشک تولید شد و از سرگیری در خودروساز تنها ما خودرو کارخانه هجوم سفارش به ماندن بسته و گفت: اگر کسی تا به حال دستگیر شود باید آن را او.

مشک توییتی “با تشکر از شما!” در پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه.

تسلا سهام بودند تا 1.1% در $820.44 در معاملات اواخر روز سه شنبه.

کارمند-پارکینگ در کارخانه تسلا در فرمونت کالیفرنیا شد بسته بندی شده با ماشین در روز سه شنبه. کامیون می تواند دیده می شود رانندگی در داخل و خارج از محوطه کارخانه.

در فریمانت کارخانه خروجی تدارکات پارکینگ که در آن تنها یک دوجین تسلا اتومبیل های پارک شده در هفته گذشته صدها نفر از تسلا وسایل نقلیه دیده می شد در روز سه شنبه.

تسلا برنامه ریزی شده است به طور کامل بازگشایی باتری آن نیروگاه در نوادا آستانه گزارش اواخر روز سه شنبه با استناد به یک ایمیل داخلی.

با توجه به گزارش رویترز در هفته گذشته تسلا در گفت و گو با آغاز عملیات محدود در آن Gigafactories در میزوری و نیویورک.

این شرکت که روز شنبه با شکایت کرد آالمدا کانتی که گیاه در آن قرار دارد بیش از آن که تصمیم گیاه باید بماند بسته نمی دیدگاهها برای مغلوب ساختن پیشی جستن را صدای جیر جیر.

اواخر روز دوشنبه در شهرستان مقامات بهداشت گفت: آنها آگاه تسلا باز کرده بود فراتر از به اصطلاح حداقل پایه عملیات مجاز در طول مستند و اعلام کردند این شرکت از آن نمی تواند بدون یک county-تصویب طرح.

یک county health رسمی در روز جمعه گفت: این شهرستان خواسته بود همه تولید کنندگان از جمله تسلا برای به تاخیر انداختن عملیات توسط حداقل یک هفته دیگر برای نظارت بر عفونت و بستری نرخ.

اسکات Haggerty این آالمدا کانتی سرپرست برای این منطقه که در آن تسلا کارخانه واقع شده است گفت: نیویورک تایمز روز جمعه در این شهرستان مشغول به کار بود به اجازه تسلا برای از سرگیری عملیات on May 18 – همان روز دیگر ما خودروسازان شده اند مجاز به از سرگیری تولید در کشورهای دیگر.

Haggerty روز سه شنبه متهم مشک در توییتر از بد نمایش دادن آنچه که او تا به حال به این روزنامه گفت.

تسلا در روز شنبه منتشر شد یک برنامه برای نگه داشتن کارگران بازگشت به کارخانه امن است.

این اقدامات که شامل دما و نمایش نصب و راه اندازی موانع برای جدا کردن مناطق کار و تجهیزات حفاظتی برای کارگران شبیه به کسانی که در راه اندازی توسط Detroit-بر اساس خودروسازان جنرال موتورز فورد و فیات کرایسلر.

مغلوب ساختن پیشی جستن است مشتاق برای اقتصاد ایالات متحده به بازگشایی و برای آمریکایی ها برای بازگشت به کار.

او sparred با کالیفرنیا برای سال بیش از یک سری از مسائل از جمله مهاجرت سوخت خودرو-استانداردهای بهره وری بودجه برای راه آهن با سرعت بالا و بسیاری از مسائل زیست محیطی است. مغلوب ساختن پیشی جستن در دیدار با مشک در موارد متعدد در طول ریاست جمهوری خود.

فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom روز دوشنبه گفت که او تا به حال صحبت با مشک چند روز پیش که تسلا موسس نگرانی کمک فوری دولت به آغاز آن مرحله به مرحله بازگشایی تولید در هفته گذشته.

ایالات و شهرستانها در سراسر ایالات متحده در حال آزمایش با راه هایی برای بازگشایی اقتصاد خود را با خیال راحت پس از شیوع کروناویروس توقیف کسب و کار و ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها کار می کنند.

مشک در طول تعطیلات آخر هفته را تهدید به ترک کالیفرنیا به تگزاس و نوادا بیش از خود کارخانه بسته شدن. حرکت خود را بر رقابت برای شغل و مشتعل عجله به خواستگاری میلیاردر اجرایی توسط کشورهای که بازگشایی اقتصاد خود را با سرعت بیشتری در پاسخ به تشویق از مغلوب ساختن پیشی جستن.

تسلا همچنین دارای یک خودرو کارخانه در شانگهای است و ساختمان دیگری در برلین. آن طرح دعوی در دادگاه در روز شنبه ادعا کرد که آالمدا کانتی نقض کرده کالیفرنیا قانون اساسی توسط هجوم Newsom سفارشات اجازه می دهد تولید کنندگان به بازگشایی شده است.

Newsom دفتر را بلافاصله نظر در روز سه شنبه.

در گذشته مشک مورد بحث و بررسی باز کردن یک دوم ما کارخانه در خارج از کالیفرنیا. در یک صدای جیر جیر در ماه فوریه او تهدیدی نظرات به طور بالقوه افتتاح یک کارخانه در تگزاس است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>