دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به ثبت سفارش به حالت تعلیق درآورد و تا حدودی تعمیرات اساسی ویزای H-1B تا سال e…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را امضای یک فرمان اجرایی بعد از آن روز شنبه برای تمدید تعلیق از مهاجرت تا پایان سال و گسترش آن را نیز پوشش غیر مهاجرتی ویزای کار مانند H-1B که در همان زمان را متحمل خواهد شد برخی از دائمی تعمیرات اساسی مانند جایگزینی الکترونیکی قرعه کشی برای انتخاب موفق متقاضی توسط یک سیستم است که بالاترین اولویت بندی پرداخت می شود.

ارشد دولت گفت: این اقدامات در نظر گرفته شده برای اطمینان از آمریکایی ها تا به حال ضربه اول در مشاغل پس از ضبط کار ضرر و زیان ناشی از Covid-19 مربوط به مستندات. این اقدامات در حال انتظار برای آزاد کردن 525,000 شغل برای آمریکایی ها آن اضافه شد.

انتظار می رود تعلیق H-1B ویزای غیر مهاجر بسیار برای کارگران خارجی ماهر همانطور که قبلا گزارش با Hindustan Times, تاثیر سرخپوستان به طور نامتناسبی به عنوان بزرگترین ذینفع از برنامه گرفتن بیش از 70 درصد از 85,000 داده شده سالانه است. L-1 ویزا برای داخل شرکت انتقال هستند که به حالت تعلیق درآمد.

اما به مراتب بیشتر و قابل توجهی برای آنها و خدمات آن شرکت خواهد بود که تغییرات دائمی که رئیس جمهور سفارش. سیستم قرعه کشی برای انتخاب 85,000 موفق از تعداد کل متقاضیان بود که سه برابر بیشتر در این سال در 225,000 خواهد شد در حال حاضر توان با یک شایستگی مبتنی بر سیستم است که اولویت بندی بالاترین حقوق و دستمزد به “بهترین و درخشان ترین” ارشد تهمت رسمی دولت به خبرنگاران گفت: در یک پس زمینه مطبوعاتی پیش از صدور سفارش.

این در نظر گرفته شده است د-اولویت بندی پایین-حقوق و دستمزد مشاغل که منتقدان H-1B برنامه به مدت طولانی استدلال هستند که با کارگران خارجی جابجایی آمریکایی است.

این حکم اجرایی خواهد شد و همچنین توانمندسازی وزارت کار برای راه اندازی تحقیقات در مورد ویزای H-1B استفاده می شود برای جابجایی کارگران آمریکایی به مقامات گفت که رفت و به طور خاص ذکر دو مورد که در آن کسانی که شغل شدند و قرارداد را به شرکت های هندی, دیزنی, andAT&T. رسمی اشاره کرد که کسانی که جایگزین مجبور شدند به قطار خود را جایگزین. رسمی به نام شرکت های هندی و یا نام هند است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>