دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به ثبت سفارش توقف کارت سبز سرخپوستان به احتمال زیاد سخت ترین ضربه

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را امضای یک فرمان اجرایی در روز چهارشنبه به حالت تعلیق مهاجرت عمدتا تحت تأثیر کسانی که تقاضا برای کارت سبز — به مدت 60 روز آینده برای اطمینان از آمریکایی ها بازدید, رکورد اخراج ناشی از شیوع کروناویروس یک شات برای اولین بار در تمام مشاغل موجود.

سرخپوستان که بزرگترین دریافت کنندگان کارت سبز در سال های اخیر هستند به احتمال زیاد به ضربه سخت ترین سفارش جدید.

“این امر می تواند اشتباه و ناعادلانه برای آمریکایی ها گذاشته شدن توسط ویروس به جای جدید کار مهاجر پرواز در خارج از کشور” رئیس جمهور در جمع خبرنگاران روزانه کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی در مورد وضعیت شیوع.

او افزود: “این سفارش را تنها به اعمال افراد به دنبال اقامت دائم. به عبارت دیگر کسانی که به دریافت کارت سبز — یک عامل بزرگ — آن را نمی خواهد به آن وارد به طور موقت.”

ویزای کوتاه مدت عبارتند از H-1B هر چند او نمی گویند و گردشگری. آنها معاف هستند و برخی دیگر از دسته بندی که او نشان داده خواهد شد مفصل در بعدی که می تواند شامل معافیت برای دلایل انسان دوستانه در رابطه با تعلیق کارت سبز.

رئیس جمهور همچنین نشان داد او می تواند در نظر گرفتن “آنچه مربوط به مهاجرت اضافی اقدامات باید در محل قرار داده برای محافظت از ما کارگران” اما گسترش دهد.

مردم از هند بزرگترین دریافت کنندگان این کارت سبز. بیش از 1 میلیون مهاجران جدید هستند بستری شده در ایالات متحده هر سال و هند اختصاص بیشتر با 126,000 در سال 2017, آخرین جمله تعداد موجود از یک مرکز تحقیقات پیو مطالعه است.

به دنبال آن مکزیک (124,000) چین (121,000) و کوبا (41,000). به طور کلی مردم از مکزیک شامل بزرگترین گروه خارجی-متولد ملی آمریکا در سال 2018 در 25% پس از هند و چین با 6 درصد هر کدام بنا به همان گزارش

رئیس جمهور گفت که او خواهد شد به بررسی شرایط اقتصادی در پایان 60 روز برای تعیین اگر او می خواهد برای تمدید تعلیق یا خاتمه آن است.

نزدیک به 22 میلیون آمریکایی کاربردی برای مزایای بیکاری بیش از چهار هفته اخیر و بسیاری از اخراج قرار می گیرند به عنوان اقتصاد teeters در لبه از بدترین رکود در تاریخ ایالات متحده وضعیت در مقایسه با بسیاری از اقتصاددانان به رکود بزرگ سال 1929.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>