دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به وتو لایحه دفاعیه بیش از پایگاه های نام بعد از مؤتلفه …

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و تهدید به وتو دفاع آمریکا قانون بودجه برای سال 2021 در حال حاضر در نظر گرفته شده توسط کنگره اگر آن را شامل مقررات تغییر نام پایگاه ارتش و دارایی ارج نهادن مؤتلفه آمار و ارقام.

در حال حاضر لایحه شامل یک ارائه حمایت دموکرات سناتور الیزابت وارن به حذف تغییر نام پایگاه و تمام دارایی های نظامی به نام بعد از confederates ظرف مدت سه سال. این قانون تصویب شده توسط کمیته نیروهای مسلح سنا از حزب جمهوری خواه-حکومت سنا در اوایل این ماه و در حال حاضر در حال بحث در سنا است.

“من وتو دفاع مجوز لایحه اگر الیزابت ‘Pocahontas’ وارن (از همه مردم!) متمم که منجر به تغییر نام (به علاوه دیگر چیزهای بد!) فورت براگ در فورت Robert E. Lee, و بسیاری دیگر از پایگاه های نظامی که از آن ما برنده دو جنگ جهانی است که در این لایحه!” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: در یک توییت در روز سه شنبه.

وجود دارد حداقل 10 پایگاه ارتش به نام ژنرال ارتش Confederate States of America — 11 متحده در جنوب بود که جدا از ایالات متحده برای مبارزه و حفاظت از برده داری در سال 1860. آنها بازگشت به اتحادیه پس از یک شکست خرد کردن در یک civl جنگ به پایان رسید که در سال 1865.

تقاضا برای جایگزین کردن نام خود و در نظر گرفتن آثار و اساسنامه پس از نام آنها به طور کلی دریافت تازه انگیزه در ضد نژادپرستی تظاهرات و تظاهرات پس از مرگ جورج فلوید یک آمریکایی آفریقایی تحت زانو از یک افسر پلیس در مینیاپولیس.

ما رهبران نظامی بودند باز به بحث تغییر نام آنها تعطیل شد, با مغلوب ساختن پیشی جستن که مخالف آن استدلال آنها ارقام بخشی از میراث آمریکا. در واقع منتقدان گفت: آن را در راه خود را به بیشتر قطبی کشور به عنوان او به دنبال تحکیم حمایت خود را در میان محافظه کار سفید رای دهندگان.

تهمت بستن به تغییر نام پیشنهاد برای Warren مترقی دموکرات به عنوان بخشی از همین تلاش برای تجمع هواداران در این مثال توسط stoking ترس خود را در مورد “چپ رادیکال” را به عنوان او و متحدانش به دنبال مقصر برای اعتراضات و تظاهرات. دو نفر از آنها نیز سابقه داشته.

“آمریکا پایگاه های نظامی که حامل نام مؤتلفه ژنرال نیست نام قهرمانان” سناتور وارن گفت: در یک طبقه سخنرانی در مجلس سنا روز سه شنبه. “آنها به نام برای مردانی که در معرض خطر زندگی خود را برای دفاع از ایالات متحده و سربازان خود را. آنها نام برای مردانی که در زمان دست به اسلحه در برابر ایالات متحده آمریکا و کشته شدن سربازان آمریکایی در دفاع از برده داری.”

او افزود: ممکن است در یک ضربه تند وشدید زدن در رئیس جمهور: “کسانی که شکایت دارند که از بین بردن نام خائن از این پایگاه نادیده تاریخچه باید برای یادگیری برخی از تاریخ خود است.”

اما آثار اساسنامه و نشان رفتن به کنفدراسیون در حال غلت در سراسر ایالات متحده صرف نظر از مغلوب ساختن پیشی جستن. می سی سی پی امور خارجه — یکی از 11 بود که جدا — حذف یک کنفدراسیون آرم از آن پرچم و بوستون در ماساچوست تصمیم گرفت سه شنبه شب به حذف یک مجسمه به تصویر می کشد آزاد برده زانو در آبراهام لینکلن ،

و در ادامه بررسی های پلیس در پی فلوید کشتن شهر نیویورک تصمیم گرفته است به دور از $1 میلیارد دلار از بودجه و دوباره اختصاص آن نسبت به آموزش و پرورش یک خدمات اجتماعی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>