دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید ما تعیین Antifa به عنوان سازمان تروریستی برای نقش در v…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یکشنبه گفت که آمریکا تعیین چپ افراطی گروه Antifa به عنوان یک سازمان تروریستی در نظر نقش آن در خشونت در سراسر این کشور پس از کشته شدن یک مرد سیاه پوست توسط یک افسر پلیس در ایالت مینه سوتا.

Antifa در نظر گرفته شده به عنوان یک شبه نظامی چپ گرا و ضد فاشیستی فعال سیاسی جنبش در ایالات متحده شامل خودمختار فعال گروه است که با هدف دستیابی به اهداف سیاسی خود از طریق استفاده از اقدام مستقیم و نه از طریق اصلاحات سیاسی است.

“ایالات متحده امریکا خواهد بود تعیین Antifa به عنوان یک سازمان تروریستی,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک صدای جیر جیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سرزنش این چپ افراطی گروه به صورت ناگهانی افزایش خشونت آمیز تظاهرات سراسر کشور بعد از کشتار وحشیانه جورج فلوید در مینیاپولیس.

“خشونت تحریک و انجام شده توسط Antifa و دیگر گروه های مشابه در ارتباط با شورش داخلی تروریسم و درمان خواهد شد و بر این اساس” دادستان کل ویلیام P Barr در بیانیه ای گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مدعی است که به نظر می رسد خشونت برنامه ریزی شده و سازمان یافته و هدایت شده توسط anarchistic و سمت چپ گرایان با استفاده از Antifa مانند تاکتیک بسیاری از آنها سفر از خارج از کشور به ترویج خشونت است.

برای شناسایی جنایی برگزارکنندگان و محرکین و هماهنگی فدرال منابع با دولت و شرکای محلی فدرال اجرای قانون است که با استفاده از شبکه های موجود از 56 منطقه ای FBI مشترک با تروریسم نیروهای وظیفه (JTTF) دادستان کل گفت.

“با شورش است که اتفاق می افتد در بسیاری از شهرستانها در سراسر کشور صدای صلح آمیز و مشروع تظاهرات ربوده شده اند خشونت عناصر رادیکال. گروه از خارج رادیکال و آشوبگران در حال بهره برداری از این وضعیت به دنبال خود جدا خشونت و افراطی دستور کار است.

“وقت آن است که برای جلوگیری از تماشای خشونت و به مقابله و آن را متوقف کند. ادامه خشونت و تخریب اموال به خطر می اندازد زندگی و معیشت دیگران و تداخل با حقوق صلح آمیز معترضین و همچنین سایر شهروندان” Barr گفت.

آن را نیز تایید فوری کار است که باید انجام شود – از طریق تعامل سازنده بین جوامع آسیب دیده و اجرای قانون رهبران – برای رسیدگی به نارضایتی های مشروع او گفت:.

“جلوگیری از آشتی و رانندگی ما از هم جدا است و هدف از این گروه های تندرو و ما نمی توانیم اجازه دهید آنها را موفق” Barr گفت.

ظاهر می شود در یک بحث یکشنبه, نشان می دهد, مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین با سی ان ان گفت که رئیس جمهور و دادستان کل می خواهید بدانید که از اف بی آی آنچه آنها انجام شده است برای پیگیری الات نظارت و تعقیب Antifa.

“و اگر آن نبوده است, اتفاق می افتد, ما می خواهم به دانستن آنچه که این طرح رو به جلو است. این Antifa مبارز رادیکال که به شهرهای ما و عبور از خطوط دولت و آنها را سازماندهی و استفاده از کوکتل مولوتف و آتش و گاز به رایت کردن شهرهای ما به خصوص در کسب و کارهای اقلیت محلات آن باید متوقف شود,” او گفت:.

خشونت او ادعا شده است رانده شده توسط Antifa.

“آنها آن را در سیاتل. آنها آن را انجام داده اند در پورتلند. آنها آن را انجام داده اند در برکلی است. این نیروی مخرب از رادیکال — من حتی نمی دانم اگر ما می خواهیم به آنها را چپ. هر آنچه که آنها در حال شبه نظامیان که در آینده و سوزاندن شهرها و ما در حال رفتن به رفتن به پایین از آن” او ادعا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>