دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او نمی خواهد مذاکره مجدد فاز یک تجارت چین معامله

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او نمی خواهد مذاکره مجدد خود را به اصطلاح “فاز یک” معامله تجاری با چین به رغم این کشور در حال سقوط کوتاه در موافقت نامه های اضافی برای خرید در ایالات متحده-صادرات.

“ما قصد داریم به مذاکره مجدد,” او در مصاحبه با فاکس کسب و کار شبکه پخش پنج شنبه.

در حالی که چینی خرید از ایالات متحده آمریکا محصولات کشاورزی به تازگی برداشت جهانی بار یک حزب کمونیست انتشار گزارش داد اوایل این ماه که پکن شد توزین دفع ادرار یا renegotiating معامله. انتشار گفت که مقامات دولت چین بودند خشمگین آمریکا در انتقاد از چین را از دست داده و coronavirus بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن روز پنجشنبه گفت که در حالی که او هنوز هم مظنون شیوع بیماری ممکن است متصل به یک آزمایشگاه ویروس شناسی در ووهان چین گفت بعید بود چینی به عمد انداخته پاتوژن. “من فکر می کنم بیشتر احتمال دارد آن را از کنترل خارج شد,” او گفت:.

رئیس جمهور با موافقت فاکس کسب و کار میزبان Maria Bartiromo که چین در تلاش است به سرقت مالکیت معنوی و ضرب و شتم آمریکا به یک coronavirus واکسن.

“ما می تواند آنها را متوقف کند, آنها در حال رفتن به سعی کنید آن را انجام,” او گفت:. “منظورم این است که شما می توانید جلوگیری از انجام کسب و کار با آنها است.”

او نمی استادانه درست شده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>