دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به او می گوید که با توجه به بازگرداندن برخی از کمک های مالی به کسانی که هیچ تصمیم …

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه گفت دولت او بود با توجه به پیشنهادات متعدد در مورد سازمان بهداشت جهانی از جمله یکی که در آن واشنگتن خواهد پرداخت حدود 10 درصد از سطح سابق خود.

در یک ارسال در توییتر تهمت تأکید کرد که هیچ تصمیم نهایی ساخته شده بود که ایالات متحده آمریکا بودجه برای بهداشت جهانی سازمان منجمد باقی مانده.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حالت تعلیق کمک های ایالات متحده به این که در مارس 14, آن را متهم به ترویج چین را “دروغ” در مورد شیوع کروناویروس و گفت دولت او خواهد راه اندازی یک نقد و بررسی از سازمان است. که مقامات رد ادعا و چین اصرار دارد آن را شفاف و باز است.

فاکس نیوز با استناد به پیش نویس نامه, گزارش اواخر روز جمعه که صدای شیپور آماده شد برای بازگرداندن بخشی از بودجه به این که مطابق چین ارزیابی سهم.

این ایالات متحده بود که بزرگترین کمک کننده. اگر ایالات متحده در مسابقات چین سهم به عنوان روباه گزارش حاکی از آن بودجه جدید سطح خواهد شد در حدود یک دهم قبلی خود بودجه مبلغ حدود 400 میلیون دلار در سال است.

در پاسخ به انتقادات در مورد از سرگیری پرداخت مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “این فقط یکی از مفاهیم متعددی در نظر گرفته شده که بر اساس آن ما خواهد پرداخت 10% از آنچه ما پرداخت شده است بیش از چندین سال مطابق بسیار پایین چین پرداخت. ساخته شده است تصمیم نهایی. همه وجوه یخ زده هستند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>