دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن معکوس خود را در مدرسه بازگشایی, لغو کنوانسیون

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه پا را از اصرار خود را در بازگشایی مدارس و گفت: کسانی که در Covid-19 نقاط می تواند بسته باقی می ماند دیگر.

ادامه عقب نشینی بی قید و شرط از بازگشایی به طور کلی رئیس جمهور همچنین اعلام کرد لغو کنوانسیون حزب جمهوری خواه در ایالت فلوریدا یکی از کشورهای خود سخت توسط موج دوم Covid-19 موارد است.

مغلوب ساختن پیشی جستن وارونه شده است خود را در افزایش تعداد موقعیت او گرفته بود زودتر به این کشور را در ریل صرف نظر از شدت این بیماری همه گیر است که مواج از طریق جنوب و غرب است. او را در آغوش گرفت استفاده از ماسک اذعان کرد این بیماری همه گیر “بدتر خواهد شد قبل از آن بهتر می شود”.

“در شهرها و یا کشورهای که در حال حاضر نقاط” مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران روزانه coronavirus که او از سر گرفته شد در اوایل این هفته پس از یک فاصله سه ماه “مناطق ممکن است نیاز به تاخیر در بازگشایی مدارس) برای چند هفته و این که ممکن است.”

رئیس جمهور قبلا تهدید به قطع بودجه فدرال برای مدارس که حاضر به بازگشایی شده است. و تا به حال گفته شد که در حال نگه داشته و بسته به دلایل سیاسی.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده بود فشار برای بازگشت از حالت عادی بلند کردن اجسام از محدودیت بازگشایی کسب و کار مدارس و کالج ها با یک چشم بر انتخابات در ماه نوامبر هنگامی که او به دنبال یک دوم. پس از آن آمد یک کشت از نظر سنجی نشان دادن او در حال سقوط راه خود presumptive دموکراتیک رقیب جو بایدن حتی در نوسان می گوید که او برنده شده بود در سال 2016.

“از آن زمان به لغو جکسون ویل فلوریدا جزء ایران با کنوانسیون” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دوباره پخش یک مکالمه او با مبارزات انتخاباتی خود تیم پیش از آن در روز.

برخی از بخش هایی از این رویداد را در حرکت به عقب به Charlottesville در کارولینای شمالی اصلی محل که او را رها کرده بود برای فلوریدا زمانی که مقامات محلی حال حاضر به تسلیم خواسته های خود را برای یک فرد کنوانسیون با همه همراه نمایش با شکوه و تجمل و بدون اجتماعی-فاصله هنجارهای.

فلوریدا است که در میان باد جنوبی و کشورهای غربی ضربه سخت توسط یک دوم افزایش Covid-19 موارد و مرگ و میر. آن را ابقاء بسیاری از محدودیت ها و مقامات را علنا ابراز نگرانی در مورد کنوانسیون و توانایی خود را به اطمینان حاصل شود و آن سیلی بازگشت محدودیت

بایدن لغو خود را میلواکی کنوانسیون هفته پیش تبدیل آن به یک تا حد زیادی در خط رویداد. در حال حاضر مغلوب ساختن پیشی جستن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>