دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ousts افسر ارتش که علیه او شهادت در استیضاح

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

ما افسر ارتش که شهادت در جلسه استماع در مجلس نمایندگان که منجر به استیضاح از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سرنگون شد از کار کاخ سفید در روز جمعه, وکیل او گفت:.

سرهنگ الکساندر Vindman بود همراهی می کردند و از خانه که در آن او در شورای عالی امنیت ملی با وکیل خود تماس حرکت یک عمل انتقام توسط رئیس جمهور.

ساعت زودتر مغلوب ساختن پیشی جستن گفته بود او می خواست Vindman رفته است. “من خوشحال هستم با او” تهمت بود که تبرئه شده توسط سنا در روز چهارشنبه از اتهام سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره به خبرنگاران گفت:.

“شما فکر می کنم من قرار بود با او؟” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من هستم.” Vindman که در خدمت به عنوان مدیر امور اروپا در شورای امنیت ملی بود در جولای 25 تلفن تماس در طی آن تهمت خواسته رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky برای باز کردن یک تحقیق به رقیب سیاسی جو بایدن.

Subpoenaed توسط کنگره به شهادت در خانه استیضاح جلسات اوکراین متولد Vindman که دریافت قلب بنفش برای زخم رنج می برد در عراق گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن اعمال شد “نادرست.” “آن را نامناسب برای رئیس جمهور ایالات متحده به تقاضای یک دولت خارجی بررسی یک شهروند ایالات متحده و سیاسی حریف” Vindman گفت.

Vindman وکیل David ماشین کار گفت که افسر ارتش بود “همراهی و از خانه که در آن او وحی در خدمت کشور و رئیس جمهور.” “وجود دارد هیچ سوال در ذهن هر آمریکایی چرا این مرد کار است” Pressman در بیانیه ای گفت. “Vindman خواسته شد تا برای ترک گفتن حقیقت است.” “حقیقت این است هزینه LTC الکساندر Vindman کار خود را حرفه ای و حفظ حریم خصوصی خود,” او گفت:.

“او در خدمت کشور خود حتی در هنگام انجام این کار بود مملو از خطر و شخصی در خطر است.

“و برای آن که مرد قدرتمند ترین در جهان — رو به با سکوت های قابل انعطاف و همدست — تصمیم به انتقام دقیق,” Pressman گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>