دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه می دهد همه ممکن است کمک به هند و چین

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را دوست دارد مردم هند و چین است و می خواهد به انجام “همه چیز ممکن است” برای آوردن صلح برای آنها با توجه به سخنگوی خود را.

بیش از چند هفته گذشته از اعضای ارشد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حمایت قوی از هند در برابر چین پرخاشگری در امتداد خط کنترل واقعی (LAC) در شرق لاداخ.

“او (تهمت) گفت: من دوست دارم مردم هند و من دوست دارم مردم چین و من می خواهم به انجام همه چیز ممکن است برای حفظ صلح برای مردم” دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس خبری در اینجا در روز پنج شنبه.

او در پاسخ به یک سوال در مغلوب ساختن پیشی جستن پیام به هند که به تازگی به حال یک خشونت آمیز مناقشه با چین در شرق لاداخ در طول لاک است که در آن 20 سربازان هندی کشته شدند. چینی نظامی نیز دچار تلفات است اما در عین حال به جزئیات.

استقبال کاخ سفید, بیانیه, Al ماسون, co-صندلی مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی هندی آمریکایی کمیته مالی گفت که بر خلاف سلف خود رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن آمده است آشکارا در حمایت از هند است.

“بسیاری از هندی-آمریکایی ها مشاهده کرده اند که هر زودتر جمهور – می شود آن را یک دموکرات یا جمهوری خواه مانند بیل کلینتون و یا بوش ارشد یا بوش جونیور یا باراک اوباما شده اند بسیار ترسیده به طرف با هند آشکارا برای ترس از صدمه زدن به چین است.

“تنها رئیس جمهور تهمت تا به حال شجاعت به می گویند که… من عاشق هند و امریکا احترام می گذارد هند… ما می ایستد با هند – و همچنین به بیش از یک میلیارد سرخپوستان در هند در Namaste تهمت تظاهرات در هند و… که بیش از حد… در نزدیکی هند همسایه چین” میسون در بیانیه ای گفت.

“و او سازگار است و در عشق خود را برای هند و هندی-آمریکایی,” او اضافه شده است.

در اوایل روز پنج شنبه کاخ سفید مشاور اقتصادی لری Kudlow توصیف هند به عنوان یک متحد بزرگ گفت: رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن است و دوست بزرگ از نخست وزیر نارندرا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>