دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ‘بیشتر و بیشتر عصبانی در چین بیش از coronavirus

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

خانه / اخبار جهان / دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ‘بیشتر و بیشتر عصبانی در چین بیش از coronavirus

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان به توییتر برای بیان خود را در مقابل چین به عنوان او تماشا “(Covid-19) همه گیر گسترش چهره زشت خود را در سراسر جهان است.

جهان به روز شده: Jul 01, 2020 06:09 IST

US President Donald Trump delivers a speech following a tour of Fincantieri Marinette Marine in Marinette, Wisconsin, US.
رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه یک سخنرانی پس از یک تور از Fincantieri مرینت دریایی در مرینت, ویسکانسین, ایالات متحده. (رویترز عکس )

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او در حال رشد بود “بیشتر و بیشتر عصبانی در چین” بیش از این گسترش از coronavirus به عنوان مقامات بهداشتی آمریکا هشدار داده بودند نه در “مجموع” کنترل بیماری همه گیر و نگران بودند بیش از یک پتانسیل انفجار از موارد.

“من به عنوان دیده بان این بیماری همه گیر گسترش چهره زشت خود را در سراسر جهان از جمله آسیب بسیار زیادی در آن انجام داده است به ایالات متحده آمریکا, من تبدیل شدن بیشتر و بیشتر عصبانی در چین” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>