دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سفر هند زندگی می کنند به روز رسانی: هند به نظر می رسد به جلو به استقبال رئیس جمهور می گوید PM مودی

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

donald trump, donald trump india visit, donald trump latest news, donald trump news, donald trump in india, donald trump in india news, donald trump india visit 2020, donald trump india visit news, us president donald trump, us president donald trump latest news, narendra modi, narendra modi latest news, narendra modi news هوردنجس از ‘Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن’ قرار داده شده است تا در سراسر احمدآباد جلوتر از ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید در فوریه 24. (اکسپرس عکس: جاوید رجا)

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سفر هند زندگی می کنند به روز رسانی: نخست وزیر نارندرا مودی گفت که هند به نظر می رسد به جلو به استقبال رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن— او اولین سفر رسمی خود پس از فرض ، رئیس جمهور ایالات متحده در سفر به هند از 24 فوریه 25. مغلوب ساختن پیشی جستن و بانوی اول Melania Trump, همراه با یک 16-عضو هیئت سفر به احمدآباد آگرا و دهلی نو در طول دو روز بازدید.

در روز اول مغلوب ساختن پیشی جستن و بانوی اول خواهد بود در گجرات PM مودی اصلی دولت است. آنها انتظار می رود برای شروع سفر خود را با بازدید از Sabarmati آشرام در احمدآباد. بعد از آن در روز او خواهد بود سرويس رايگان فورشيرد در Motera را سردار Vallabhbhai Patel ورزشگاه در یک مراسم به نام “Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن’ شبیه به ساعت مودی را به آدرس هندی مهاجر در ‘پرونده مودی!’ رویداد در هوستون.

زیر ‘Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن’ ایالات متحده رئیس جمهور و بانوی اول Melania به احتمال زیاد به بازدید از تاج محل دوشنبه. در دومین و آخرین روز از سفر خود مغلوب ساختن پیشی جستن به دهلی نو سفر خواهد کرد که در آن او می رود به قرار دادن مسائل مربوط به تجارت و دفاع.

در ضمن بی سابقه اقدامات امنیتی در محل در دهلی نو برای مغلوب ساختن پیشی جستن مراجعه کنید. علاوه بر چند لایه پوشش امنیتی استادانه درست شده ترتیبات ساخته شده اند توسط پلیس دهلی از جمله قرار دادن دو barricading در همه جاده ها که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن کاروان است که به احتمال زیاد به تصویب PTI گزارش اضافه کرد که نظارت هوایی از مسیر نیز انجام شده به عنوان بخشی از اقدامات امنیتی.

پرسنل امنیتی انجام یک تمرین جلوتر از ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دیدار در احمدآباد در روز شنبه. (اکسپرس عکس: جاوید رجا)

پیش از سفر رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در احمدآباد در فوریه 24, پلیس انتظار دارند در مجموع 1,20,000 مردم به نوبه خود در به تازگی ساخته شده Motera ورزشگاه است که ساخته شده برای ظرفیت 1.10 لاخ.

به گفته مقامات پلیس احمدآباد در مجموع 15000-20000 مردم انتظار می رود که نشان می دهد تا در 22 کیلومتری جاده طولانی کشش از احمدآباد در فرودگاه بین المللی گاندی آشرام در Sabarmati به سردار پاتل ورزشگاه بین المللی در Motera از احمدآباد به استقبال مغلوب ساختن پیشی جستن, بانوی اول, Melania Trump و ساعت نارندرا.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را افزایش خواهد داد به موضوع “آزادی مذهبی” و مشترک سنت دموکراسی “قطعا در خصوصی” با نارندرا نخست وزیر یک دولت آمریکا گفت: واشنگتن در روز شنبه پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به هند در مارس 24-25 — اول خود را پس از فرض ،

در حالی که مقامات ایالات متحده گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن را نیز افزایش این مسائل در سخنان بسیار وجود دارد فرصت را برای او به چنین دیدگاه از آنجا که با دقت طراحی شده بیانیه های رسانه ای است به احتمال زیاد به یک پرسش-و-پاسخ جلسه. اما یک احتمال وجود دارد که رئیس جمهور ایالات متحده را جداگانه در کنفرانس مطبوعاتی با همراه ما در رسانه ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>