دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می دهد و در نهایت می پوشد ماسک در عمومی به عنوان Covid موارد افزایش سطح جهان

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت عینک ماسک در هنگام بازدید از یک بیمارستان نظامی شنبه سقوط در خط با توصیه های خود به مقامات بهداشت عمومی و کارشناسان.

آن سرمه را با این ماسک طلایی مهر ریاست جمهوری مزین در سمت چپ.

“من هرگز در برابر ماسک, اما من معتقدم آنها باید در یک زمان و یک محل” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: مدت کوتاهی قبل از ترک کاخ سفید برای بیمارستان نظامی والتر رید فقط در خارج از واشنگتن دی سی در مجاور ایالت مریلند است.

مغلوب ساختن پیشی جستن سوء نیت کاپیتولاسیون تحت فشار از خود و مشاوران و متحدان و منتقدان در یک روز زمانی که تجمعی در مجموع Covid-19 عفونت در ایالات متحده با صعود به حدود 3.25 میلیون 61,352 جدید عفونت و مرگ و میر بالا رفت و به 134,817 با 685 بیشتر در 24 ساعت گذشته.

رئیس جمهور آمریکا در حال حاضر به پوشیدن ماسک در — او می گویند او آن را یک بار از نظر هر چند — راه اندازی یک جنگ سیاسی در مورد صورت پوشش با بسیاری از محافظه کاران در سراسر کشور زیر منجر می شود. بسیاری از جمهوری-حکومت متحده در حال حاضر به آن را اجباری — مانند تگزاس — تا همین اواخر زمانی که آن را توسط یک سنبله.

ایالات متحده فدرال معرفی استفاده از ماسک و یا هر گونه پوشش صورت خود را, در اوایل ماه آوریل به عنوان یک توصیه. اما به عنوان اپیدمی در زمان برگزاری این کشور ایالات آمریکا مانند نیویورک که به سرعت به عنوان کانون ساخته شده ماسک اجباری در اماکن عمومی. کشورهای دیگر به دنبال سرعت خود را.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن را بالای مقامات بهداشت عمومی مانند Anthony Fauci و دبورا Birx اعضای نیروی کار او مجموعه ای به رهبری دولت او را به نبرد در برابر ویروس شروع به معرفی آن را به فوریت همراه با اجتماعی فاصله اقدامات به عنوان بهترین بستر برای کاهش سرعت گسترش یافته است.

رئیس جمهور تهمت را رد کرده بود به پوشیدن ماسک در تعاملات در خانه و خارج بوده این تجدید نظر فوری. او و مبارزات انتخاباتی خود را به حال حتی تمسخر جو بایدن خود presumptive دموکراتیک رقیب برای کاخ سفید در ماه نوامبر برای پوشیدن یک.

آمریکا مبارزه با موج جدید در عفونت — مرگ و میر را کاهش بوده است در حال استقبال از ماسک تر از قبل است. تگزاس جمهوری-حکومت دولت ساخته ماسک اجباری در هفته اول جولای و آریزونا — همچنین جمهوری-حکومت دولت — اتحاد چپ آن شهرداران به تصمیم می گیرید.

حتی برخی از دموکرات به رهبری متحده داشته اند سهام خود را از ماسک مشکلات. لوئیزیانا ساخته شده و ماسک الزامی شنبه. “امروز من اعلام اجباری ماسک مورد نیاز برای لوئیزیانا, سفارش میله بسته به محل مصرف و محدود کردن داخل سالن گردهمایی های اجتماعی به 50 کل مردم” جان ادم ادواردز. فرماندار اعلام کرد در توییتر. این اقدامات جدید به اثر دوشنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>