دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن چهره coronavirus خطر در خانه به عنوان پژواک به ‘بازگشایی’ ملت رشد l…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

به عنوان او را تشویق می کند تا این کشور را به “بازگشایی” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و مقابله با موارد coronavirus در خانه خود را spotlighting چالش کاخ سفید چهره در القای اعتماد به نفس در ملت هنوز از وضعیتی وخیم از این بیماری همه گیر.

دو مورد شناخته شده از Covid-19 در میان کارکنان در یکی از مهمترین و محافظت مجتمع در امریکا فرستاده اند سه ملت کارشناسان پزشکی به قرنطینه و معاون رئیس جمهور مایک پنس به “خود-انزوا.” ترساندن می آید که کاخ سفید این هفته با تأکید به مردم آمریکا مراحل گرفته شده برای اطمینان از ایمنی خود را در امیدوار است که محور آنها را برای از سرگیری فعالیت های عادی.

“این هفته میشنوید @WhiteHouse بحث در مورد آمادگی و اعتماد به نفس ایم” الهام فرح کاخ سفید مدیر ارتباطات استراتژیک. “مغلوب ساختن پیشی جستن Admin در حال کار در سراسر ساعت برای ساخت و آزمایش ما ظرفیت رشد ما PPE انبارهای توزیع و درمان و دریافت $ به متحده با خیال راحت به بازگشایی در راه آمریکایی ها می توانید اعتماد به نفس است.”

در عین حال که پیام تضعیف توسط قرار گرفتن در معرض از مقامات ارشد دولتی به موارد مثبت در کاخ سفید خود را.

پنس روز دوشنبه به رهبری کاخ سفید را هفتگی تماس با فرمانداران از یک اتاق جدا شده و پس از آن دبیر مطبوعاتی آزمایش مثبت جمعه. دکتر دبورا Birx و دیگر کارکنان شرکت به طور معمول از یک اتاق کنفرانس در اتاق وضعیت پنس گفت: تبیین “کمی شرایط متفاوت است.”

“ما در حال گرفتن اقدامات متقابل مناسب برای محافظت از رئیس جمهور سلامت” پنس اضافه شده با توجه به ضبط به دست آمده توسط AP. کاخ سفید در حال حرکت بود به آزمایش روزانه برخی از کارکنان برای تشخیص این بیماری است.

از پا تا اقدامات حفاظتی می آید به عنوان دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی دکتر رابرت Redfield, مدیر CDC و کمیسیون از سازمان غذا و دارو دکتر استفان هان بودند همه quarantining پس از قرار گرفتن در معرض به کاخ سفید کارمند.

سه کارشناسان در حال برنامه ریزی به شهادت قبل از پانل مجلس سنا گفت: “با خیال راحت برگشت به محل کار و بازگشت به مدرسه.” آنها همراه با رئیس کمیته لامار الکساندر R دنیاست. تمام خواهد شد و شرکت از راه دور. الکساندر است quarantining پس از یک از کارکنان خود را آزمایش مثبت برای COVID-19.

تصاویری از بالا و مقامات دولت در نظر گرفتن چنین احتیاطی آمده به عنوان متحده به دنبال شل اقتصادی محدودیت در محل قرار داده برای کاهش این ویروس گسترش یافته است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه بود که شکایت دموکراتیک فرمانداران شد و خیلی آهسته به در محدودیت های بلند در کشورهای خود را.

“بزرگ مردم پنسیلوانیا می خواهید آزادی خود را در حال حاضر و آنها به طور کامل آگاه از آنچه که مستلزم” او هنوز توییتی. “دموکرات ها در حال حرکت به آرامی در سراسر ایالات متحده آمریکا برای اهداف سیاسی. آنها خواهد صبر کنید تا نوامبر 3rd, اگر آن را به آنها. همین حالا بازی سیاست است. امن به سرعت حرکت می کند!”

مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی شده بود برای سفر به کشور در روز پنج شنبه با توجه به مشاوره های از اداره هوانوردی فدرال.

تصمیم گیری در مورد چگونه سریع برای بازگشایی شده با کلی انتخابات کمتر از شش ماه دور و تهمت و دیگر امتیازهای مواجهه با آن در میان عامه و بحران اقتصادی است.

“اگر ما این کار را با دقت کار با فرمانداران فکر نمی کنم وجود دارد قابل توجهی خطر” وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: “فاکس نیوز یکشنبه.” “در واقع من فکر می کنم وجود یک خطر قابل توجهی از بازگشایی. شما در حال صحبت کردن در مورد چه خواهد بود دائم آسیب های اقتصادی به مردم آمریکا.”

Mnuchin یکی از چندین مشاوران اقتصادی کاخ سفید اعزام در روز یکشنبه به جای تمرکز بر شایستگی از شل شدن محدودیت در اقتصاد است. در عین حال توجه به خطرات احتمالی از عفونت نیز تبدیل به چگونه این ویروس حتی در راه خود را به کاخ سفید است.

Fauci موسسه گفت که او “با در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب” برای کاهش خطر ابتلا به دیگران در حالی که هنوز انجام وظایف خود teleworking از خانه اما مایل به رفتن به کاخ سفید شود. به گفته مقامات هر دو Redfield و هان خواهد بود خود quarantining برای دو هفته.

پنس مطبوعات, منشی, کتی میلر آزمایش مثبت برای coronavirus روز جمعه با نفر دوم که با این نسخهها کار در کاخ سفید پیچیده شناخته شده برای تست مثبت برای این ویروس در هفته گذشته. یک سربازی عضو که به عنوان یک نوکر به رئیس جمهور آزمایش مثبت در روز پنج شنبه اول شناخته شده به عنوان مثال برای یک فرد در مجاورت نزدیک به مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید است.

اعلام کرد اقدامات احتیاطی در مقابل با یک رئیس جمهور که کاهش یافته است به پوشیدن صورت پوشش در جلسات در کاخ سفید و یا در رویدادهای عمومی.

کوین Hassett یک مشاور برای مغلوب ساختن پیشی جستن و رئیس سابق شورای مشاوران اقتصادی اذعان یکشنبه آن را “ترسناک برای رفتن به محل کار” در کاخ سفید خواستار بال غرب یک “کوچک و شلوغ است. آن را شما می دانید کمی خطرناک است.”

Hassett گفت که او می پوشد یک ماسک صورت لزوم و شیوه های “تهاجمی اجتماعی فاصله.” ظاهر می شود در CBS’ “چهره ملت” گفت: هر گونه ترس خو مکرر تست دسترسی به عالی تیم پزشکی و اعتقاد خود را که این بار “هنگامی که مردم باید به مرحله و خدمت به کشور خود هستند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>