دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به استثنای کسانی که در آمریکا به طور غیر قانونی از reapportionment

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا تفاهم نامه روز شنبه که به دنبال نوار نفر در آمریکا به طور غیر قانونی از شمارش در کنگره reapportionment یک حرکت که درو فوری انتقاد از دموکراتیک در افغانستان ،

دیوان عالی کشور مسدود شده و دولت در تلاش برای اضافه کردن یک تابعیت سوال به 2020 سرشماری فرم با اکثریت گفت: دولت منطقی برای تابعیت سوال — برای کمک به اجرای رأی — به نظر می رسد ساختگی.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در این تفاهم نامه است که او تا به حال مشخص است که “احترام به قانون و حفاظت از یکپارچگی فرایند دموکراتیک حکم محرومیت از بیگانگان غیر قانونی از تقسیم پایه تا حد امکان و به میزان حداکثر از رئیس جمهور اختیار تحت قانون است.”

این تفاهم نامه ریاست جمهوری است که انتظار می رود به منظور جلب چالش های قانونی.

“وجود دارد هیچ پایان دادن به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ضد مهاجر را در دستور کار خود گفت:” تام پرز رئیس کمیته ملی حزب دموکرات. برای اولین بار او تلاش برای قرار دادن یک تابعیت سوال در سرشماری اما مسدود شده توسط دیوان عالی کشور است. در حال حاضر او را به عقب در آن با یک قانون اساسی که هیچ هدف دیگر از به سکوت و disempower لاتین صداها و جوامع از رنگ است.”

اداره آمار گفت: در ماه گذشته که بیش از 90 میلیون خانوار در حال حاضر در پاسخ به سرشماری سال 2020 با اکثریت آن را انجام می دهند آنلاین. مردم هنوز هم می توانید پاسخ خود را آنلاین از طریق تلفن و یا از طریق پست — همه بدون نیاز به دیدار با یک سرشماری یادداشت برداری. تنها در این هفته درب-سینه عنوان شروع کردن به خانواده ها در شش مناطق که ساکنان نشده بود هنوز پاسخ داده شد.

مخالفان تابعیت سوال گفت: این امر مانع از مشارکت مهاجران و ساکنان که در این کشور به طور غیرقانونی و در نتیجه آمار و ارقام نادرست برای یک تعداد که تعیین کننده توزیع برخی $675 میلیارد دلار در هزینه های فدرال و چگونه بسیاری از کنگره مناطق هر کشور می شود.

مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای اضافه کردن تابعیت سوال کشیده بودند خشم و واکنش شدید از منتقدان که ادعا شد که در آن در نظر گرفته شده برای تضعیف مشارکت در این بررسی نه تنها با زندگی مردم در این کشور به طور غیر قانونی بلکه توسط شهروندان که ترس است که شرکت خواهد افشای غیر شهروندی اعضای خانواده به عواقب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>