دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به پایان می رسد هنگ کنگ وضعیت ویژه با ما برای تنبیه چین

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او صادر شده به منظور پایان دادن به هنگ کنگ وضعیت ویژه با ما و قانون را امضا کرد که تحریم مقامات چینی مسئول سرکوب سیاسی مخالفان در هنگ کنگ, آخرین تشدید تنش میان بزرگترین اقتصادهای.

“هیچ دولت شده است سخت تر در چین از این دولت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: روز سه شنبه در کاخ سفید است.

مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت کردن در باغ گل رز اعلام کرد هر دو حرکت می کند و با استفاده از این رویداد به تکرار حملات خود را دموکراتیک حریف جو بایدن به تصویر کشیدن او را به عنوان داشتن دنج با چین در طول زمان خود را به عنوان معاون رئیس جمهور.

مغلوب ساختن پیشی جستن تصویب این قانون را روز سه شنبه پس از گذراندن هفته سرزنش پکن برای coronavirus همه گیر و انتقاد خود را از دست زدن به هنگ کنگ. رئیس جمهور مواجه شده است و گسترده آمریکا در واکنش به این ویروس با موارد یک بار دیگر صعودی به عنوان کسب و کار بازگشایی شده است.

در ایالات متحده-دلار هنگ کنگ سیاست عمل از سال 1992 با ما رفتار هنگ کنگ نیمه خودمختار بخشی از چین با حقوقی خاص خود را دارد و نظام اقتصادی متفاوت از سرزمین اصلی چین در تجارت, تجارت و مناطق دیگر.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که سفارش خود را بدان معنی است که هنگ کنگ در حال حاضر می تواند به درمان همان است که در سرزمین اصلی چین است.

دو حزبی قانونی که تهمت نیز امضا می آید در پاسخ به چینی دولت جدید امنیت ملی قانون برای این مستعمره سابق بریتانیا که منتقدان می گویند که با هدف quashing سیاسی تظاهرات و سرکوب مخالفان است. افراد مجرم تحت قانون می تواند در برخی موارد در صورت محکوم به حبس ابد.

هدف قرار دادن بانک ها

این قانون را مجازات بانک ها انجام کسب و کار با مقامات چینی درگیر در امنیت ملی قانون این کشور به دنبال تحمیل در هنگ کنگ. این آخرین در یک سری از تلاش های طراحی شده برای فشار چین در بحبوحه تنش ها بر گسترش coronavirus اجرای پیمان تجارت نهایی در اوایل سال جاری و تلاش برای تشدید کنترل بر هنگ کنگ.

این قانون نیاز به وزارت امور خارجه برای ارائه گزارش به کنگره در هر سال حدود مقامات که به دنبال تضعیف “یک کشور دو سیستم” مدل که امر به ویژه منطقه اداری. همچنین به رئیس جمهور این قدرت برای به دست گرفتن دارایی های و جلوگیری از ورود به آمریکا برای آن دسته از افراد است.

تحت قانون بانک ها اعطا نوع از سال مهلت برای جلوگیری از انجام کسب و کار با اشخاص و افراد وزارت امور خارجه تعیین می شود “اولیه مجرم” وقتی که می آید به تضعیف دلار هنگ کنگ استقلال.

پس از آن دوره وزارت خزانه داری می تواند اعمال انواع مجازات در آن موسسات از جمله محرومیت مدیران ارشد از ورود به آمریکا و محدود کردن توانایی شرکت در دلار گرانتر معاملات با توجه به پت Toomey یک جمهوری خواه پنسیلوانیا که شرکت تحت حمایت این قانون است.

هنگ کنگ اعلام

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در ماه گذشته که او را پایان درمان ترجیحی برای هنگ کنگ و امضا قانون با هدف مجازات مقامات چینی برای سرکوب Uighurs و اعضای دیگر گروه های اقلیت مسلمان.

سخت تر موضع نسبت به پکن نشان دهنده محوری برای مغلوب ساختن پیشی جستن که تا حد زیادی اجتناب مرتبط با حقوق بشر و مداخلات او به عنوان مذاکره فاز اول تجارت خود را معامله. روز دوشنبه رئیس جمهور ایالات متحده گفت: این قرارداد هنوز “دست نخورده” از آنجا که چین خرید وعده داده محصولات کشاورزی. اما تهمت همچنین با بیان نا امیدی با این کشور بیش از این گسترش از کروناویروس که سرچشمه در ووهان.

“آنچه که به این جهان نباید, فراموش,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>