دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند تا حدی به بازگرداندن که بودجه; ما تلفات می تواند ضربه 100,000 در دو…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گزارش شده است که دوباره تعلیق از ما کمک های مالی از سازمان بهداشت جهانی است و می تواند بازگرداندن آن سالانه سهم تا حدی اما تنها برای مطابقت با چین 40 میلیون دلار یک دهم سهم خود را از 400 میلیون دلار است.

فاکس نیوز روز جمعه گزارش داد رئیس جمهور است و یا در حال حاضر به امضا کردن و یا تصمیم گیری در مورد به. “با وجود (آن) کاستی های من معتقدم که که هنوز پتانسیل فوق العاده ای و می خواهید برای دیدن که زندگی می کنند تا به این پتانسیل به خصوص در حال حاضر در طول این بحران جهانی” او می رود می گویند با توجه به روباه لنگر که گفت او به نقل از یک تا پنج-صفحه: پیش نویس این رئیس جمهور است که انتظار می رود به ثبت نام.

رئیس جمهور به حالت تعلیق در بودجه برای بهداشت جهانی و آژانس در ماه گذشته به عنوان ایالات متحده به بررسی خود را پاسخ به شیوع کروناویروس. آمریکا را متهم کرد از botching پاسخ های اولیه و پس از جانبداری با چین برای کمک به آن را پنهان دقیق میزان شیوع ویروس. پس از آن که مقامات تا به حال رد ادعای رئیس جمهور و چین اصرار دارد آن را شفاف و باز است.

در صفحه اصلی در ایالات متحده رئیس جمهور ادامه داد: به منظور تشویق به بازگشایی این کشور در تقابل با خود مقامات بهداشت عمومی. او علنا را رد کرد و به عنوان مثال خواستار احتیاط توسط Anthony Fauci بالا اپیدمیولوژی و عضو کاخ سفید نیروی کار.

روز جمعه رئیس دولت برای کنترل و پیشگیری بیماری دارای پیش بینی مرگ و میر از آمریکایی ها تسلیم به Covid-19 می تواند در صعود به 100,000 در دو هفته توسط 13,000 از تلفات روز جمعه.

طرح از مرگ و میر توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) بر اساس 12 مدل آن مدیر رابرت Redfield است که عضو نیروی کار در توییتر نوشت جمعه. و آن را به عنوان آمد گریم یادآوری نیاز برای ادامه نظارت و کاهش همانطور که مقامات بهداشت عمومی در حال اصرار به عنوان حداقل 48 متحده آمریکا برای بازگشایی به تغییر میزان در اوایل هفته آینده.

“CDC آهنگ های 12 های مختلف مدل های پیش بینی ممکن است #COVID19 مرگ و میر در ایالات متحده است. به عنوان از آوریل 11, همه, هوا و افزایش مرگ و میر در هفته های آینده و تجمعی در مجموع بیش از 100,000 ژوئن 1,” او نوشت.

Covid-19 مرگ و میر افزایش 1,632 بیش از 24 ساعت گذشته به 87,568 و تعدادی از عفونت افزایش 25,050 به 1.44 میلیون. با حدود 13,000 بیشتر تلفات پیش بینی شده توسط CDC وضعیت را دریافت گریمر به خصوص با حذف محدودیت های است که از آن می ترسید می تواند تلفات به 147,000 در ماه اوت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>