شماره های مهم به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن: اندازه جمعیت در تظاهرات حریف قد و وزن اندازه موجودی بانکی; و البته رسانه های اجتماعی برسد.

روز جمعه تنها چند روز قبل از دیدار آینده به هند رئیس جمهور تهمت و ادعا کرد که او هیچ 1 در Facebook و نخست وزیر نارندرا نداشت 2 و استناد او با استفاده از یک ظاهرا نقل قول مستقیم از مارک زوکربرگ.

Hindustan Times نمی تواند پیدا کردن نقل قول در اینترنت و آن را ممکن است یک مشاهده شده به بخش خصوصی. اما تعداد “لایک” و “پیروان” در مربوطه Facebook pages — ایجاد اتفاقا فقط یک ماه از هم در سال 2009 و بسیار قبل از آنها انتخاب خود را در حال حاضر موقعیت — tell بسیار داستان متفاوت است. مودی است که راه پیش رو است.

در اینجا این است که رئیس جمهور توییت: “افتخار بزرگی است, من فکر می کنم ؟ مارک زوکربرگ اخیرا اظهار داشت که “Donald J. Trump شماره 1 on Facebook. شماره 2 است که نخست وزیر مودی هند است.” در واقع من می خواهم به هند در دو هفته. به دنبال به جلو به آن!”

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در واقع به دنبال به جلو به سفر است و به نظر می رسید بیشتر هیجان زده در مورد یک رالی او به آدرس در احمدآباد جایی که او انتظار برای دیدن “میلیون ها نفر” از مردم بسیار بیشتر از او خود اذعان کرد شوخی بیش از 50,000 s بوده و اهمیت حیاتی در اینجا در یک زمان. همانطور که در قبل از اعداد توجه به او.

رئیس جمهور و بانوی اول Melania Trump خود را آغاز دیدار دو روزه در فوریه 24.

اعداد نمی یاد کردن رئیس جمهور ادعا می کند مگر اینکه او یا ظاهرا زوکربرگ در حال نگاه کردن به مجموعه ای متفاوت از اعداد است.

مودی Facebook, صفحه ایجاد شده در مارس 2009 است 44,380,858 پیروان و می گوید 44,624,128 مردم دوست game, این صفحه.

مغلوب ساختن پیشی جستن, صفحه ایجاد شده در مارس 2009, لیست 27,543,545 پیروان و 25,969,909 را دوست دارد. یک صفحه دیگر به نام رئیس جمهور Donald J مغلوب ساختن پیشی جستن ایجاد شده تنها چند روز قبل از مراسم تحلیف خود در ماه ژانویه سال 2017 است 5,388,767 شرح زیر است و 3,100,731 را دوست دارد.

رئیس جمهور تهمت کرایه بسیار بهتر در توییتر هر چند. با 72.5 میلیون پیروان او به راحتی ضربه نخست وزیر مودی که عبور از 50 میلیون در ماه سپتامبر گذشته است و در حال حاضر در 53 میلیون.

رسانه های اجتماعی خود را در رسیدن به شده است از نزدیک دنبال کرد و در نظر گرفت. یک مقام ارشد کاخ سفید رسمی صحبت کرده و از آن در یک جلسه توجیهی برای پیش نمایش نخست وزیر مودی ژوئن 2017 بازدید به کاخ سفید خود را برای اولین دیدار با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. “آنها در جهان دو بیشتر به دنبال رهبران سیاسی در رسانه های اجتماعی” رسمی گفته بود. حتی در آن زمان مودی بود جلوتر از مغلوب ساختن پیشی جستن در Facebook و ازمایش کرده او را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de