دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تماس PM مودی ” دوست ‘نکات در امضای قرارداد تجارت در هند بازدید

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: فوریه 12 سال 2020 8:19:18 am

PM Modi dials Trump: India-US relations have grown from strength to strength رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و نخست وزیر نارندرا مودی در NRG ورزشگاه. (فایل)

تماس با نخست وزیر نارندرا مودی “دوست” رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او به دنبال به جلو به اولین سفر خود را به هند و نشان داد که دو کشور ممکن است نشانه یک معامله تجاری. مغلوب ساختن پیشی جستن همراه با بانوی اول Melania زنجان به هند سفر از 24 فوریه تا مارس 25.

“او (نخست وزیر نارندرا) توسط یکی از دوستانم. او یک نجیب زاده و من نگاه به جلو به رفتن به هند است. بنابراین ما می شود در پایان ماه” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در دفتر بیضی.

مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید خواهد کرد دهلی نو و احمدآباد در گجرات است که در زمان دولت PM مودی. او داده خواهد شد و یک پذیرایی بزرگ در جدید Motera ورزشگاه کریکت در احمدآباد که صورتحساب بزرگترین ورزشگاه در جهان است.

در طول مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید کشت معاملات در تجارت و دفاع روی میز هستند که هند به دنبال بالا بردن مشارکت استراتژیک با ایالات متحده است.

وقتی پرسیده شد که در مورد امضای یک قرارداد تجاری با هند رئیس جمهور ایالات متحده گفت: “آنها (سرخپوستان) می خواهید به انجام چیزی و خواهیم دید…اگر ما می توانیم حق معامله (ما) آن را انجام دهد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت که او به نام مودی بیش از آخر هفته و ساعت به او گفت که “میلیون ها و میلیون ها نفر از مردم” به استقبال او را از فرودگاه به Motera ورزشگاه.

با اشاره به روز دوشنبه, نیوهمشایر, رالی, جایی که او با حضور حدود 40000 تا 50000 نفر رئیس جمهور گفت: در یک سبک ورید که او ممکن است احساس خیلی خوب با این تعداد.

“هنگامی که ما از 50000 نفر من احساس خیلی خوبی… ما باید پنج تا هفت میلیون نفر فقط از فرودگاه به استادیوم جدید. و شما می دانید آن است که بزرگترین ورزشگاه در جهان است. (آنها) ساختمان آن در حال حاضر. آن را تقریبا کامل است و آن را بزرگترین در جهان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

در بیانیه ای در روز سه شنبه کاخ سفید وزیر مطبوعات استفانی گریشام گفته بود که رئیس جمهور تهمت سفر خواهد تقویت بیشتر ما-هند همکاری استراتژیک و برجسته “قوی و پایدار اوراق قرضه بین آمریکا و مردم هند”.

مغلوب ساختن پیشی جستن است که در مواجهه با انتخابات بعد از این سال است انتظار می رود به قرار دادن مسائل مربوط به تجارت و دفاع می پردازد که او می تواند به نمایش گذاشتن در مبارزات انتخاباتی خود.

هند خواستار معافیت از عوارض اعمال شده توسط آمریکا در برخی از فولاد و آلومینیوم محصولات سرگیری صادرات مزایای خاص داخلی محصولات خود را تحت کلی سیستم از تنظیمات بیشتری دسترسی به بازار برای محصولات خود از بخش ها از جمله کشاورزی, خودرو, قطعات خودرو و مهندسی.

از سوی دیگر آمریکا می خواهد بیشتر دسترسی به بازار برای خود مزرعه و تولید محصولات لبنی اقلام و دستگاه های پزشکی و کاهش عوارض واردات برخی از محصولات ICT. آمریکا نیز نگرانی خود را بالا کسری تجاری با هند است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر