رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کرد روسیه برای پایان دادن به آن برای حمایت از رژیم سوریه “جنایات” را به عنوان او ابراز نگرانی بیش از خشونت در منطقه ادلب کاخ سفید گفت.

در تماس با رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان مغلوب ساختن پیشی جستن “ابراز نگرانی از خشونت در ادلب سوریه و… منتقل ایالات متحده تمایل به دیدن پایان دادن به حمایت روسیه برای رژیم اسد جنایات.” بشار اسد نیروهای جدید ساخته شده است, دستاوردهای یکشنبه در حمله روز گذشته عمده شورشی سنگر و استحکامات در منطقه شمال غرب یمن است.

حمایت روسیه از حملات هوایی نیروهای دولتی سوریه نگه داشته اند تا حمله در ادلب و مناطق همسایه حلب و لاذقیه استان پس از ماه دسامبر است.

روز یکشنبه پس از درگیری و حملات هوایی نیروهای رژیم “در کنترل تمام روستاها و شهرهای کوچک اطراف حلب برای اولین بار از سال 2012 به” ناظر حقوق بشر سوریه گفت.

روسیه و حمایت تهاجمی باعث شده بزرگترین موج آوارگی در جنگ داخلی در سوریه با 800,000 مردم در حال فرار از دسامبر سازمان ملل متحد می گوید.

در روز شنبه تماس تلفنی با اردوغان تهمت همچنین “تصریح کرد که ادامه دخالت خارجی در لیبی را تنها در خدمت به بدتر شدن وضعیت.” لیبی فرو رفته در هرج و مرج پس از یک سال 2011 قیام ناتو مورد حمایت کشته دیرین دیکتاتور Moamer Kadhafi با دو رقیب دولت رقابت برای قدرت.

متحده از جمله روسیه و فرانسه و امارات متحده عربی و مصر پشتیبانی قدرتمند خلیفه Haftar در حالی که سازمان ملل متحد به رسمیت شناخته شده و دولت توافق ملی است که با حمایت ترکیه و قطر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im