دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در تاج محل: بی انتها عهد به زیبایی غنی از فرهنگ هند

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Jignasa سینها | آگرا | به روز شده: فوریه 25 سال 2020 2:43:10 am

donald trump india visit, donald trump, donald trump latest news, donald trump news, donald trump in india, donald trump in india news, donald trump india visit 2020, donald trump taj mahal visit تا سانتی متر یوگی Adityanath ارائه یک عکس برای ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بانوی اول Melania Trump در آگرا در روز دوشنبه. (AP)

“تاج محل هیبت الهام بخش. بی انتها عهد به غنی و متنوع زیبایی از فرهنگ هند! با تشکر از شما و هند” رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: در کتاب مهمان پس از بازدید از قرن 17 آرامگاه در آگرا در روز دوشنبه بعد از ظهر.

بخوانید | دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد 3 میلیارد دلار دفاع مقابله با هند تماس PM مودی ‘دشوار مذاکره’

قبلا رئیس جمهور ایالات متحده, بانوی اول, Melania Trump رئیس جمهور و مشاور Ivanka Trump و شوهرش جارد کوشنر دریافت کرده بودند در فرودگاه آگرا توسط اوتار پرادش وزیر یوگی Adityanath و فرماندار Ananiben پاتل. ضربان دهل و mridang استقبال تهمت خانواده به عنوان آنها پا را از هواپیما. وجود دارد اجرای Mayur رقص Dhobia و رقص های عامیانه Bamrasia برای رئيس جمهور ایالات متحده.

donald trump india visit, donald trump, donald trump latest news, donald trump news, donald trump in india, donald trump in india news, donald trump india visit 2020, donald trump india visit news, us president donald trump, us president donald trump latest news, narendra modi, narendra modi latest news, narendra modi news رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بانوی اول Melania Trump در تاج محل. (رویترز)

در جاده ها از فرودگاه به Oberoi Amarvilas هتل با مشخصات بالا مهمان استقبال قرار گرفتند اجرای رقص و تابلوهای تبلیغاتی است که خواندن “خوش آمدید به شهر عشق است.”

شانزده ساله Manshita کومار و دوستان او از Chitrakoot انجام Kolhai رقص در یک مرحله در نزدیکی فرودگاه. “من تو را دیدم مغلوب ساختن پیشی جستن و من امیدوارم که او دوست داشت از عملکرد ما است. ما شده اند, تمرین روز و می خواستم برای به نمایش گذاشتن Adivasi فرهنگ است. ما مفتخریم که مقامات انتخاب ما,” او گفت:.

بخوانید | Melania Trump آن را نگه می دارد ظریف در ارو Pierre jumpsuit به عنوان او می رسد در هند; عکس

رئیس جمهور رسیده تاج محل در یک ماشین گلف حدود 5 ساعت. پس از امضای کتاب مهمان تهمت و Melania راه می رفت به سمت آرامگاه ایستاده بود در مقابل دیانا نیمکت و مطرح برای عکس. آنها به دنبال Ivanka و جارد.

donald trump india visit, donald trump, donald trump latest news, donald trump news, donald trump in india, donald trump in india news, donald trump india visit 2020, donald trump india visit news, us president donald trump, us president donald trump latest news, narendra modi, narendra modi latest news, narendra modi news مردم ورزش تهمت و مودی ماسک در این مراسم که در احمدآباد در روز دوشنبه. (اکسپرس عکس توسط جاوید رجا)

در راه بازگشت از آرامگاه هنرمندان, زنان و کودکان بسته بندی خیابان ها به خداحافظی برای مغلوب ساختن پیشی جستن. آنها برگزار شد و پرچم آمریکا. آنیتا Rajput, که با این نسخهها کار با برنامه ملی راه سازی روستایی امرار معاش ماموریت گفت: “ما سپاسگزار است که مقامات تصمیم ما به استقبال و دیدن خاموش مغلوب ساختن پیشی جستن. ما به نام به نشستن در اطراف 1 ساعت منتظر ساعت او را ببینم. ما نیز داده شد پرچم. آن را سرگرم کننده بود من دیدم ماشین خود را.”

بخوانید | در میان 1.25 لاخ ضربان قلب: مقامات و بازرگانان مردم از 13 منطقه

به عنوان بخشی از سه لایه امنیتی در شهر از پرسنل پلیس و نیروهای شبه نظامی مستقر شدند در خیابان ها و بازارها و ساختمان. برخی از پرسنل امنیتی نیز ایستاده در بالای ساختمان ها و خانه ها. مغازه ها و مراکز در طول مسیر کاروان در زمان بسته شدند برای روز.

donald trump india visit, donald trump, donald trump latest news, donald trump news, donald trump in india, donald trump in india news, donald trump india visit 2020, donald trump india visit news, us president donald trump, us president donald trump latest news, narendra modi, narendra modi latest news, narendra modi news رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مشاور Ivanka و شوهرش جارد کوشنر در ورزشگاه. (AP)

Arya پراساد (65) که صاحب یک استودیو عکس گفت: “ما تا به حال بسته ما مغازه اما من می خواستم برای دیدن مغلوب ساختن پیشی جستن. من در اینجا زندگی کرده برای 30 سال گذشته. من را دیده اند دیانا و (پرویز) مشرف به اینجا می آیند. من peeped از طریق درب هنگامی که ماشین خود گذشت و دست تکان داد. من فکر می کنم او را دیدم من به عنوان فرزند ایستاده بودند در خارج از استودیو و تکان دادن.”

کاروان رسیده آگرا فرودگاه در 7 ساعت که در آن وزیر Adityanath استعداد مغلوب ساختن پیشی جستن یک پرتره از تاج محل. رئیس جمهور ایالات متحده پس از ترک شهر برای دهلی نو است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>