دومینیک Thiem معذرت خواهی برای بازی در جوکوویچ در تنیس رویداد

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

سوم-رتبه بندی بازیکن تنیس Dominic Thiem عذرخواهی پنج شنبه برای شرکت در یک نمایشگاه سری به میزبانی نواک جوکوویچ که در آن چهار بازیکن تست مثبت برای coronavirus. Thiem نوشت on Instagram: “رفتار ما اشتباه بود ما عمل بیش از حد euphorically. من بسیار متاسفم.” برتر جوکوویچ آزمایش مثبت در روز سه شنبه. گریگور دیمیترو, برنا Coric و Viktor Troicki نیز گفت: آنها آزمایش مثبت پس از در نظر گرفتن بخشی در آدریا تور نمایشگاه سری در صربستان و کرواسی.

هزاران نفر از تماشاگران با حضور در این مسابقات در بلگراد و دریای آدریاتیک رفت و آمد مکرر از زدر و اجتماعی فاصله مشاهده شد. Thiem برنده این رویداد باز در بلگراد در ژوئن 14.

“ما بدون مخاطبان هفته پس ما شده اند بیش از خوشحال در مورد طرفداران در این مراسم” اتریش نوشت. “ما اعتماد دولت صربستان را تاج قوانین اما ما بیش از حد خوش بینانه است.”

Thiem دو بار باز فینالیست که از دست رفته به جوکوویچ در استرالیا به فینال این سال گفته شده است پنج بار در 10 روز گذشته است اما منفی برای ویروس.

نهایی برای این رویداد در کرواسی لغو شد و پس از آن مسابقات در کشورهای دیگر نیز به نام خاموش.

جوکوویچ در روز سه شنبه گفت که او و همسرش آزمایش مثبت و بستری شد “بیش از حد به زودی” برای میزبانی چنین رویداد.

Coronavirus شیوع منجر به تعلیق ATP و WTA تنیس حرفه ای تورهای مارس. برنامه اعلام شد و در هفته گذشته برای ورزش را تحریم حوادث به بازگشت در ماه اوت است.

اما عفونت را مطرح سوال در مورد تمام عیار بازگشت رقابتی تنیس از جمله ما باز است که برنامه ریزی شده است برای شروع در اوت. 31 بدون تماشاگر. جوکوویچ به نام قوانین برای حفظ همه امن در ما باز “شدید.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>