نوشته شده توسط عشا Roy | دهلی نو | انتشار: 3 آوریل سال 2020 12:08:26 am

coronavirus lockdown, coronavirus lockdown news, COVID-19, lockdown domestic violence, lockdown domestic violence increase, indian express با توجه به NCW داده ها در طول مستند دوره وجود داشته است 69 مورد خشونت خانگی 77 موارد زیر حق زندگی با کرامت 15 مورد از آزار و اذیت زنان در خانه دو جهیزیه مرگ 13 نفر از تجاوز/تلاش برای تجاوز به عنف.

کمیسیون ملی برای زنان (NCW) افزایش نگرانی ها در مورد افزایش تعداد موارد خشونت و سوء استفاده در طول مستند دوره در این کشور در پی شیوع کروناویروس.

NCW رئیس Rekha Sharma گفت: این کمیسیون شده است دریافت شکایات بیشتر از طریق ایمیل. در هفته اول ماه مارس (2-8), NCW دریافت کرده بود 116 شکایت از جنایات علیه زنان از سراسر کشور است. در طول مستند دوره تعداد همان مدت 10 روز از مارس 23-31 است 257.

“از مارس 24-1 آوریل NCW دریافت 69 شکایت از خشونت خانگی است و افزایش روز به روز. من
گرفتن ایمیل به طور مستقیم. من یک یا دو شکایت در هر روز است. امروز من دریافت یک شکایت از Nainital که در آن یک زن است که قادر به سفر به خانه اش در دهلی نو و سوء استفاده و ضرب و شتم او. او می خواهد در پناه یک خوابگاه که در آن او می تواند زندگی می کنند برای زمان باقی مانده از مستند. او حتی نمی خواهید برای رفتن به پلیس به او می گوید که حتی اگر آنها را از شوهرش دور او را مجبور به ماندن با او در قوانین و سوء استفاده خود ادامه خواهد داد” گفت: شارما.

“من دیده ام و بسیار از انواع شکایت در این مستند دوره است. زنان هستند که نمی توانند برای رسیدن به پلیس اگر آنها می خواهند و در بسیاری از موارد آنها نمی خواهند به رویکرد پلیس زیرا اگر شوهر از بازداشتگاه آزاد شدند بعد از چند روز زن هنوز هم قادر به ترک خانه گفت:” Sharma.

“زودتر از زنان می خواهم به پدر و مادر خود را’ خانه, اما آنها دیگر قادر به انجام,” او گفت:, و اضافه کرد که NCW شده است در تماس مداوم با قربانیان که با نزدیک شدن به کمیسیون.

این NCW حمایت از مکانیسم های که قربانیان می توانند شکایت های فیزیکی شامل بازديد به کمیسیون دفاتر در کشورهای مختلف ارتباطات پستی, تلفن, تلفنی, آنلاین, شکایت, ثبت نام, ایمیل و از طریق رسانه های اجتماعی. تحت مستند تنها سه فرم ثبت شکایت در دسترس هستند به قربانیان: رسانه های اجتماعی, ایمیل و ثبت نام آنلاین.

با توجه به NCW داده ها در طول مستند دوره وجود داشته است 69 مورد خشونت خانگی 77 موارد زیر حق زندگی با کرامت 15 مورد از آزار و اذیت زنان در خانه دو جهیزیه مرگ 13 نفر از تجاوز/تلاش برای تجاوز به عنف. تعداد موارد خشونت داخلی در هفته قبل به مستند 30, آزار و اذیت,
زنان متاهل 13, حق زندگی با کرامت 35.

کشورهای با بیشترین تعداد شکایات شامل اوتار پرادش با 90 دهلی نو با 37 بیهار با 18, Madhya Pradesh با 11 و ماهاراشترا با 18. در قبل از مستند دوره, Uttar Pradesh تا به حال 36 مورد در همان تعداد روز دهلی نو تا به حال 16 بیهار به حال 8, Madhya Pradesh تا به حال 4 و ماهاراشترا پنج.

“ما یک قانونی بدن بنابراین بدیهی است که بخش عمده ای از شکایت از جنایات علیه زنان نمی آیند به ما اما رفتن به پلیس ما یک بخش کوچک. چه قربانیان به ما می گوید که آنها در حال نزدیک شدن پلیس به دلیل مستند. افزایش خشونت علیه زنان به ویژه خشونت خانگی است که بسیار نگران کننده ترند” گفت: رسمی.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im