تولید کنندگان محلی از آنتی بادی بر اساس سریع تست کیت (RTKs) برای بیماری کروناویروس (Covid-19) که کیت اعتبار شد توسط شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) و تایید شده توسط سازمان مرکزی داروهای استاندارد سازمان (CDSCO) به نظر می رسد دست و پنجه نرم کردن با یک حس عدم اطمینان به آنها و در عین حال برای دریافت هر گونه سفارشات از ICMR.

به مسائل بدتر در دوشنبه ICMR خواسته متحده به بازگشت RTKs منابع از چین پس از آن زمینه ارزیابی آنها را به توان نشان دادن تنوع بیش از حد در نتیجه — و در حالی که انجام این کار چیزی نمی گویند همه چیز در مورد آن برنامه های آینده در مورد RTKs. تا مطمئن شوید که برخی از ایالات آمریکا بوده است به طور مستقیم در تلاش برای منبع RTKs از جمله از برخی از تولید کنندگان داخلی.

CDSCO را تایید کرده است RTKs ساخته شده توسط شش شرکت های محلی است.

Hindustantimes

آنتی بادی آزمایش انجام می شود با استفاده از خون یک فرد و در نتیجه در دسترس هستند در 30 دقیقه تا یک ساعت به عنوان مخالف به روش RT-PCR (رونوشت معکوس Polymerase Chain Reaction) آزمون که حدود پنج ساعت است. هنوز دومی استاندارد طلایی برای تشخیص Covid-19; از آنتی بادی آزمایش تا حد زیادی مورد استفاده برای اندازه گیری شیوع یک بیماری با توجه به کارشناسان.

ICMR در مارس 11, دعوت تکنو-پیشنهاد تجاری برای خرید از 4.5 میلیون RTKs با مهلت تنگ. حتی کسانی که نمی شد رد این شورا هنوز برای شنیدن از آن است. “ما اعمال شده برای مناقصه و حتی اگر پیشنهاد ما نیست را رد کرد و ما هنوز به آنها را بشنود. آن است که کمی گیج کننده است. آنها نمی دستورات قرار داده شده است. ایالات متحده به نوعی به نظر می رسد بیشتر فعال در رویکرد خود و ما نیز چندین صادرات نمایش داده شد می گوید:” Prateek Mittal, مدیر, بازاریابی, Medsource ازن Biomedicals Pvt Ltd.

“این عدم قطعیت خواهد بود معکوس برای بهره وری هزینه. هزینه می تواند به پایین آمدن در حتی نیمی از این حجم با توجه به چینی,” او اضافه شده است.

ICMR به منظور قرار داده شده برای 550,000 RTKs با شرکت های چینی; این کیت آن را در حال حاضر خواسته متحده بازگشت.

Medsource تایید شده توسط هر دو ICMR و CDSCO به تولید سریع تست کیت را آغاز کرده است و تولید; اوج خود ظرفیت 115,000 کیت در یک روز.

“ما می توانیم سطح شیب دار بالا اما از آنجا که هیچ شفافیت در تدارکات در حال حاضر ما نمی خواهیم که فقط رتبهدهی نشده است. در این زمان دشوار است ما در حال ساخت سرمایه گذاری اما این عدم قطعیت کاملا به چالش کشیدن” گفت: Mittal.

Gurugram بر اساس SD زیستی سنسور شرکت های دیگر با شرط مصوبات نیز در حال انتظار برای شنیدن از پژوهش در بدن به عنوان تولید کنندگان گفت: اولویت اول این است که تولید برای ICMR.

“ICMR گرفته است نمونه کیت ما برای آزمایش های بیشتر است و ما در حال انتظار برای شنیدن از آنها. ما مطمئن هستیم هر چند که نمونه ما را امتحان به عنوان شرکت ما در حال حاضر صادرات کیت به ایالات متحده/انگلستان ، حدود 80 درصد از تولید در حال حاضر اتفاق می افتد در کره جنوبی و ما فقط به پایان این محصول اینجا” گفت: Punit کومار, معاون مدیر امور نظارتی.

این شرکت می تواند 100,000 RTKs یک روز و می تواند در مقیاس آن را به دو برابر مقدار. “ما حدود 300,000 کیت در حال حاضر در انبار ما و حتی هاریانا تهیه حدود 25000 نفر از ما سریع تست کیت. بیایید ببینید که چه ICMR می گوید:,” او اضافه شده است.

حتی دولت متعلق به HLL Lifecare است و در عین حال برای دریافت سفارش از ICMR. “ما 2 لاخ rapid test, کیت آماده است و می تواند تولید یک لاخ کیت در یک هفته” به گفته یک مقام رسمی در شرکت که خواسته نمی شود شناخته شده است.

سورات (گجرات) بر اساس Voxtur زیستی با مسئولیت محدود یکی دیگر از تایید شرکت شروع به تولید با ظرفیت تولید 10 میلیون کیت در یک ماه. دو نفر از این شش شرکت پیشتاز تشخیص و ImmunoScience هند هنوز هم در این روند از آغاز تولید. “ما اعمال نمی شود برای ICMR مناقصه به دلیل جدول زمانی دقیق برای تحویل” گفت: Atul Tarde, مدیر عامل ImmunoScience هند است.

“مناقصه باز است برای همه کسانی که واجد شرایط دریافت خواهد شد فرصت برابر,” گفت: دکتر Rajnikant پژو سخنگوی ICMR. کارشناسان بر این باورند آن را حس می کند برای تشویق تولید محلی. “توقف با تکیه بر چین; ما باید تشویق به تولید کنندگان هندی” گفت: Dr T یعقوب جان رئیس سابق بخش ویروس شناسی مسیحی در کالج پزشکی وللر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de