کلیان دامبیولی کارخانه آتش که باعث 100 انفجار قرار داده و پس از 15 ساعت

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

آتش سوزی در یک کارخانه از یک شرکت شیمیایی در کلیان دامبیولی, 31 کیلومتر از بمبئی خاموش شد حدود ساعت 4 صبح روز چهارشنبه 15 ساعت پس از آن آغاز شده است. فروغ در شهری Eximxchem خصوصی محدود در ماهاراشترا شرکت توسعه صنعتی (MIDC) منجر به بیش از 100 انفجار.

“آتش خاموش شده است حدود 4 هستم در حالی که فرایند خنک کننده است تا در جریان است. این منطقه هنوز تحت پوشش دود. چهار آتش مناقصه خودمان نگه داشته شد در سایت یک شبه برای مبارزه با آتش و خنک کننده عملیات” گفت: دیلیپ Gund رئیس آتش افسر Kalyan کلیان دامبیولی شهرداری شرکت. وجود دارد هیچ آسیب و یا تلفات گزارش شده است.

پرس و جو خواهد شد به بررسی اینکه آیا این کارخانه بود زیر آتش مقررات ایمنی گفت تانه جمع راجش Narvekar که بازدید نقطه.

این آتش سوزی در حدود 1 بعد از ظهر روز سه شنبه در این شرکت که تولید 18 نوع حلال است. کارگران قادر به تخلیه این ساختمان به سرعت. به عنوان وجود داشت مواد شیمیایی قابل اشتعال در این ساختمان چندین انفجار شنیده شد توسط مردم محلی. تمام کسانی که در ادارات و مدارس و ساختمان های دیگر در عرض 500 متر شعاع آتش سوزی تخلیه شدند و در نزدیکی جاده ها مسدود شد به عنوان اقدام پیشگیرانه است. بعد از گسترش آتش به یک مقوا شرکت تولیدی واقع در پشت شهر Eximchem.

آتش بخش از خان, بیواندی, Kalyan-کلیان دامبیولی ناوی بمبئی و Ambernath اعزام 15 آتش مناقصه 100 آتش نشانی و 14 تانکر آب به douse فروغ. آتش نشانی عملیات ادامه داد: در اواخر شب. یک تیم از 20 پرسنل از فاجعه ملی در پاسخ به زور (NDRF) نیز فرستاده شده به سایت در روز سه شنبه شب.

“دود غلیظ منتشر شد از آنجا که کارخانه تولید 18 نوع مواد شیمیایی. کل کارخانه بوده و سوخته در حادثه. وجود دارد انفجار کوچک نیز هست. ما مشکوک یک دیگ بخار در داخل گیاه ممکن است نیز منفجر شد با توجه به فروغ” اضافه شده Gund.

به عنوان یک اقدام احتیاطی حدود 150 نفر از ساکنان Mhatre Pada یک در نزدیکی محل تخلیه شدند. Gajanan Mhatre, 55 رسیده و در خانه او به زودی پس از آتش سوزی آغاز شد. “مردم خفه کننده به دلیل دود غلیظ (از آتش),” او گفت:, و اضافه کرد که برخی از مردم احساس بیمار و شکایت از گلو درد.

مردم محلی ادعا شهری Eximchem یکی از پنج بسیار خطرناک واحدهای عملیاتی در MIDC کلیان دامبیولی. “با توجه به حق دسترسی به اطلاعات پرس و جو من می خواهم ثبت این شرکت ذکر شده که بسیار خطرناک است” گفت: Raju Nalawade, منشی, کلیان دامبیولی مسکن رفاه انجمن.

تانه جمع راجش Narvekar بازدید نقطه همراه با tehsildar دیپاک Aakade و Kalyan کلیان دامبیولی Municipal Corporation (KDMC) کمیسر Vijay Suryavanshi.

در اوایل این ماه پس از آلاینده های تبدیل شده به یک جاده در MIDC کلیان دامبیولی صورتی, وزیر Uddhav Thackeray تا به حال کارگردانی صاحبان کارخانه به دسته بندی خطرناک و بسیار خطرناک کارخانه ها در این منطقه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>