‘انجام می دهند به مراتب بزرگتر از آنچه با چشم’: Praful پاتل

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

آن را اکتبر 2008. پس از آن اتحادیه با وزیر اطلاعات و رادیو و تلویزیون—پریا Ranjan Dasmunsi— دچار سکته مغزی که در سمت چپ او را برای همیشه ناتوان. آن را املای تغییر در تمام هند فدراسیون فوتبال (AIFF) که او رهبری به عنوان رئیس جمهور برای دو دهه بوده است. به عنوان او تحت درمان بر عهده AIFF کاهش یافت و در دیگر عضو کابینه در حکم UPA ائتلاف—civil aviation وزیر Praful پاتل. دو ماه بعد وقتی AIFF انتخابات برگزار شد Dasmunsi دوباره انتخاب شد unopposed به عنوان رئیس جمهور با وجود عدم توانایی خود را برای انجام این نقش به خاطر سلامتی خود را. پاتل دوم در فرمان بود و انتخاب مجدد معاون presisdent شد و بالفعل جمهور. پاتل را به پیروزی رئیس جمهور در انتخابات دو بار در سال 2012 و 2016. با وجود مواجهه با حقوقی سکسکه و اتهام از انتخابات دستکاری بار دوم پاتل ادامه داد: برای برگزاری ، در این سال پاتل نخواهد بود واجد شرایط برای مسابقه با توجه به مدت محدود به عنوان در هر ورزشی ملی کد. در طول مدت خود را به عنوان AIFF رئیس جمهور به طور موثر برای 12 سال پاتل در زمان تصمیم گیری بود که عواقب قابل توجهی برای فوتبال است.

در سال 2010 AIFF امضا ~700 کرور قرارداد با IMG اعتماد به نفس. معامله کمک AIFF مقابله با یک صندوق بحران اما خطر بیافتد استقلال خود را به عنوان یک ملی فدراسیون ورزشی. تکیه-چراغ فوتبال توسعه ورزش محدود (FSDL) با آنها 15 سال امضا شده منجر به ایجاد یک جدید مسابقات—هندی سوپر لیگ در سال 2014. پاتل اصرار داشت که موجود بالا پرواز من-لیگ باقی خواهد ماند و هند رقابت بالا. در حال حاضر در خود کشش نهایی به عنوان AIFF جمهور—مدت خود را به پایان می رسد در ماه دسامبر—پاتل می گوید او نمی گمراه من-لیگ ذینفعان.

پاتل به تازگی دعوت انتخاب روزنامه نگاران به محل اقامت خود را به بحث روی لئامت دادن خود را به عنوان AIFF ، در طول تعامل پاتل گفت: هند میزبانی FIFA U-17 جام جهانی در سال 2017 و زنان edition در این گروه سنی را بعد از این سال خواهد شد که منافع دراز مدت و که تصدی خود باید از یک چشم انداز گسترده تر’ از ‘باریک منشور I-League-ISL’.

گزیده ای از مصاحبه:

شما چگونه خود را ارزیابی تصدی?

ما با اعتماد به نفس هر چه کار انجام شده است در گذشته هشت تا 10 سال ما را ببینید, هندی, فوتبال در یک شرکت رشد مسیر. تاکید شده است یک خط لوله از بازیکنان که تشکیل هسته های آینده تیم های ملی مردان و زنان است. پس ما باید با تمرکز بر این در آخرین 5-7 سال به شدت ما می توانیم با اعتماد به نفس عملکرد تیم های ملی ما خواهد بود به مراتب بهتر است. این یک زمان بسیار چالش برانگیز در فوتبال چون ما در حالت گذار از حاشیه به قوی فوتبال کشور است.

ISL راه اندازی شد در زمان خود است. اما بسیاری از I-لیگ باشگاه رفته اند. آیا شما پشیمان نمی صرفه جویی در برخی از این سنتی باشگاه ؟

فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا هر دو بر این باورند که برای فوتبال حرفه ای می شود و پایدار برای توسعه یک بازی در یک کشور بسیار مهم است به قوی لیگ حمایت منابع به اندازه کافی. با ISL ما می تواند بسیاری از باشگاه ها به فوتبال اکوسیستم. برخی از باشگاه ها از بین رفته اند و حتی در گذشته, آن را تا به چیزی برای انجام با ISL راه اندازی. حتی زمانی که وجود دارد فقط I-لیگ بنابراین بسیاری از باشگاه ها قادر به حفظ.

حتی در ISL از هشت موسس باشگاه سه نمی تواند موجود با شروع فصل بعدی. باشگاه همچنان به رنج می برند تلفات بیش ~30 کرور به طور متوسط. که در آن شواهدی وجود دارد که ISL است پایدار ؟

چگونه مهم نیست (که سه ISL موسس باشگاه نمی خواهد وجود داشته باشد)? مردم در آینده است. تمام تلاش من برای گفتن این است که همه چیز تکامل است. ما باید پایین تر از استانداردهای ISL? آن (پایداری) اتفاق خواهد افتاد بیش از یک دوره از زمان. اگر خوب ISL باشگاه از دست می دهد ~ 25-30 کرور روپیه در سال, آن است که هیچ چیز در مقایسه با پول تیم از دست دادن در صحنه جهانی.

گفت: شما در سال 2014 که ISL فقط یک ‘disruptor’ و من-لیگ همیشه بالا پرواز. نبود اطمینان شما گمراه کننده?

هیچ چیز گمراه کننده بود. شما باید تمرکز بر روی چیز بزرگتر. Don’t judge هندی فوتبال از یک پنجره باریک. آنچه من گفتم در سال 2014 I-لیگ که در آن زمان تنها لیگ وجود نداشت و دیگر لیگ. زمانی که دیگر به لیگ برتر آمد, سپس شما را مجبور به نگاه در دو لیگ و قاضی آن را با یک دیدگاه گسترده تر. در سراسر هند پوشش فوتبال محدود به I-League و ISL بزرگتر تصویر نادیده گرفته شده است. ما نمی توانیم صحبت از فوتبال در بیت و قطعات. برای مثال زمانی که یک FIFA U-17 جام جهانی اتفاق می افتد آیا شما فکر می کنم وجود دارد در دراز مدت سود ؟

چه هستند مزایای طولانی مدت از میزبانی U-17 جام جهانی ؟

شما نمی توانید تعیین کمیت. وجود دارد یک خط لوله از بازیکنان در دسترس برای آینده است. وجود تلویزیون بینندگان upgradation زیرساخت; وجود دارد تجمعی ساخت.

آیا آن را نمی AIFF را برای کمک به ساخت یک بازیکن در استخر فراتر از میزبانی جام رویداد ؟

شما فکر می کنم ما چیزی نمی قبل از U-17 جام جهانی ؟ من نمی تواند توضیح دهد چقدر مردمی و فعالیت های در حال وقوع در سراسر کشور است.

AIFF با عجله به ساخت تیم برای FIFA U-17 جام جهانی فوتبال زنان (2020) به عنوان وجود دارد بدون تیم قبل از اینکه شما رو میزبانی حقوق ؟

آن است که تنها برای دختران است. دو سال گذشته این (سراغ) در جریان بوده است. برای آن که قرار بود به مدت چهار تا پنج سال است. من نمی دانم که دیگر راه برای انجام آن است. نکته من این است که اگر شما در نگاه کلی اکوسیستم آنچه ما انجام می دهند به مراتب بزرگتر از آنچه در ملاقات چشم. شما تنها صحبت کردن در مورد چه نتیجه امروز. من صحبت کردن در مورد آنچه اتفاق می افتد در پنج سال. هندی فوتبال را ساخته اند دراماتیک و رادیکال تغییر برای بهتر. در پنج سال گذشته تمام تمرکز است نقل مکان کرد به دور از بازی به ISL و من-لیگ.

نمی کند چه اتفاقی می افتد در ISL من-لیگ تاثیر می گذارد هندی فوتبال ؟

آن را نمی کند. که بازیکن تحت تاثیر قرار گرفتن است? هر بازیکنی که می خواهد به بازی یک فرصت را به بازی در هر کجا که او انتخاب می کند. این یک بازار آزاد. آنها بهتر پرداخت. چه چیزی اشتباه است ؟ چرا باشگاه های جدید میاد ؟ باشگاه آمده است, باشگاه بروید.

ما هرگز واجد شرایط برای فیفا مسابقات بر اساس شایستگی.

با چیزهایی که ما در حال انجام آن نهایت اتفاق می افتد. در حال حاضر تمام گروه سنی لیگ های کودک لیگ در حال وقوع است. هنگامی که این بازیکنان جوان رشد وجود خواهد داشت یک ثابت خط لوله است.

شما یک بار گفت: هند می تواند واجد شرایط برای جام جهانی 2026. آیا شما باور دارید که می تواند اتفاق می افتد زمانی که هند باید واجد شرایط برای تنها دو جام از سال 1984?

حتی در حال حاضر من و گفت ما باید آرزوی به واجد شرایط برای جام جهانی 2026. نباید ما باید آرمان? اگر وجود دارد یک 18-20 ساله بازیکن است و او به خوبی انجام می دهند و سپس توسط 2026 هند تیم ممکن است قادر به واجد شرایط به عنوان وجود خواهد داشت و گسترش در جام جهانی. هشت تیم از آسیا خواهد شد; اگر هند می توانید به بالای هشت پس شاید ما می توانیم به جام جهانی. وجود دارد بدبینانه دیدگاه وجود دارد یک دیدگاه مثبت به آن; من به دنبال در آن مثبت.

چگونه می توانم شما را در کار انجام شده در فوتبال زنان?

بنابراین بسیاری از چیزهایی که انجام شده است. تعداد تیم های شرکت کننده در دور مقدماتی از زنان هند را در لیگ افزایش یافته است. ما می خواهیم برای بهبود IWL. امروز یک زن هندی (بالا Devi) است که بازی برای رنجرز.

چگونه می توانید AIFF ادعا اعتباری برای آنچه که یک بازیکن می کند ؟

ما نمی توانیم اعتبار اما شما نمی دانید که چقدر تلاش کرده رفته به حصول اطمینان از این است. پس فردا اگر (Sunil) Chhetri نمرات 100 اهداف شما می گویند شما می توانید اعتبار سمت هند نمی تواند اعتبار را تنها Chhetri می توانید اعتبار ؟ این تیم هند او در حال پخش است. وجود خواهد داشت بسیاری از بازیکنان مانند بالا دوی آینده.

چند دولت واحد فعال وقتی که می آید به بازی. برخی از دولت های لیگ باید فقط پنج تیم…

ما باید متحمل شود چرا که همه کشورها ندارد و منابع است. ما پول ندارم که ما می توانیم به متحده است. این خوبه; همه چیز در حال بهتر شدن است. محرومیت چند من خوشحال هستم با اکثر دولت واحد.

سای فراهم می کند کمک های مالی به فدراسیونها از جمله AIFF برای قرار گرفتن در معرض تور. نمی تواند این بودجه استفاده می شود بهتر است در داخل کشور?

آنها اجازه نمی دهد (وجوه مورد استفاده قرار گیرد در داخل کشور) چه می توانیم بکنیم ؟ من می خواهم بگویم ما باید دریافت پول بیشتر از وزارت ورزش برای حمایت از فوتبال است.

وجود دارد به اندازه کافی شغل برای هند مربیان با اکثر باشگاه ها ترجیح می دهند به خارجی ها ؟

هندی مربیان در اینجا کار می کنند و یا می تواند به خارج از کشور. شما آنها را به خوبی گواهی یک فرصت شغلی خوب. نه فقط در هند کسی می تواند به بنگلادش و نپال و سریلانکا و یا به کشورهای آسیای مرکزی نیز ، و وجود دارد هیچ کار اشتباهی با آوردن مربیان بین المللی برای باشگاه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>