دکتر زن و شوهر استعفا Covid-19 بخش وظیفه دریافت 24 ساعت به دوباره پیوستن و یا به صورت یک…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

یک پزشک در یک بیمارستان دولتی در Jharkhand غرب Singhbhum منطقه استعفا داد و همراه با دکتر خود, همسر خود استقرار در یک coronavirus جداسازی بخش از طریق واتساپ پیام و سپس یک ایمیل رسمی گفته است.

Dr Manju Dubey غرب Singhbhum مدنی جراح گفت: او در خدمت 24 ساعته اتمام حجت بر Dr Alok Tirkey درخواست او را به دوباره پیوستن به وظیفه بلافاصله پس دولت بهداشت و درمان, وزیر امور دفتر Dr Nitin مادان Kulkarni این بخشنامه در صبح است.

“هر وزیر بهداشت به دستور من خواسته اند Dr Tirkey برای پیوستن به وظیفه ظرف 24 ساعت و یا دیگری به شاه خواهد بود و تسلیم در برابر او را تحت Jharkhand اپیدمی بیماری (Covid-19) مقررات-2020 و اپیدمی بیماری عمل 1897. او همچنین ممکن است در صورت انصراف خود را از نظام پزشکی از هند (MCI) ثبت نام اگر او نتواند به پیوستن به عقب وظیفه بلافاصله” دکتر Dubey گفت.

او گفت: آنها دریافت Dr Tirkey استعفای واتساپ در دوشنبه شب و در ایمیل صبح روز سه شنبه.

“او پیش از آن در منطقه و زیر منطقه معدنی صندوق اعتماد اما استعفا کرده بود برای پیوستن به تازگی آغاز شده دومکا کالج پزشکی بیمارستان (DMCH). او استعفا داد و از DMCH و دوباره پیوست اینجا (Sadar بیمارستان) چند روز پیش بود مستقر در coronavirus جداسازی بخش سه روز پیش گفت:” دکتر Dubey.

“محرومیت زن و شوهر هیچ کدام از دیگر 23 پزشکان در اینجا در Sadar بیمارستان استعفا داد یا به دنبال ترک به عنوان در حال حاضر,” او اضافه شده است.

مدنی جراح گفت: Dr Tirkey به ذکر مشکلات سلامتی خود را در, همسر, Dr Soumya در نامه استعفای خود را. Dr Tirkey یک پزشک متخصص.

Dr Tirkey از سوی دیگر گفت که او یک قربانی از دفتر سیاست’.

“همسر من و خواهر در یک سرکوب کننده سیستم ایمنی دولت و اجرای بالا خطر ابتلا به عفونت. از این رو ما باید به دنبال استعفا از پست های ما. خواهر من به تازگی به حال یک کلیوی پیوند” دکتر Tirkey گفت.

“به هر حال من یک خیالبافانه و به خدمات من برای هم بودن. اما استعفا و ترک این کار پس از Covid-19 بحران است در یک ماه یا بیشتر,” او اضافه شده است.

او گفت: مردم در چیبسا می دانم که چگونه او خدمت آنها در آخرین تصدی در این شهرستان است.

“من تا به حال دوباره پیوست در اینجا چهار روز پیش در غیر ارتباطی بیماری بخش بود اما deputed به تنهایی در تاج جداسازی بخش روز بعد. چرا پزشکان دیگر نمی شد ارسال شده در جداسازی بخش و چگونه می تواند من مدیریت عجله از بیماران به تنهایی” ادعا Dr Tirkey.

“من در زمان مراقبت از انزوا وده از 10 صبح تا 1 بعد از ظهر در اولین روز بدون محافظ کیت. تا اين صحنه در DMCH که در آن بسیاری از داروهای در دسترس نیست برای درمان بیماران در آینده,” او گفت:.

هند تحت کامل در سراسر کشور مستند به مدت 21 روز به عنوان تعدادی از coronavirus بیماری Covid-19 موارد در هند عبور 530 و مرگ و میر افزایش به 10. شرق کشور گزارش نشده است هر Covid-19 موارد تا کنون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>