نمی کشیدن قضات به بحث: SC قاضی آرون Mishra

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: PTI | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: فوریه 29, 2020 8:40:05 am

Arun Mishra عدالت آرون Mishra. (فایل)

“آیا کشیدن قضات به جنجال” دیوان عالی کشور قاضی دادگستری آرون Mishra گفت: روز جمعه در حالی که از شنیدن یک موضوع مربوط به آب بندی از یک مدرسه در نزدیکی خان بازار در شیک Lutyens دهلی نو است.

سخن گفتن هر چند ساخته شده در سبک ورید فرض اهمیت در پی جنجال های اخیر بیش از ستایش خود را از نخست وزیر نارندرا مودی در یک قضایی بین المللی کنفرانس در اینجا.

“نمی کشیدن قضات به بحث. من می توانم بگویم برخی از کلمات خوب برای شما (ارشد مدافع یک متر Singhvi) نیز اما پس از آن افراد دیگر ممکن است مشکلات را داشته باشد” گفت: عدالت Mishra, بود که عنوان نیمکت همراه با عدالت دیپاک Gupta.

Singhvi ظاهر می شود از طرف مدیریت مهر و موم شده بازی مدرسه ای گفته است که در واقع مخالف خان بازار و هیچ نقض جدی هنجارهای موجه خود را مهر و موم.

عدالت Mishra گفت: “آیا شما نیز زنده در اطراف خان بازار است. چندین نخبگان مردم ساکن در اطراف خان بازار است.”

Singhvi پاسخ داد: “من چپ Lutyen را در دهلی نو حدود 30 سال به عقب. در حال حاضر یک روز خان بازار تبدیل شده اند ممکن است سوء استفاده, کلمه, اما آن است که یک جای خوب. بسیاری از خوب و کافی شاپ وجود دارد.”

“از آنجا که هند یک کشور آزاد است. من می خواهم به نام خان بازار و نخبگان است. من حتی دیده می شود چندین قضات خرید در خان بازار است.” او گفت: در سبک توجه داشته باشید.

به این عدالت Mishra گفت که قضات نباید کشیده به جنجال و برخی از کلمات زیبا برای کسی باید گرفته شود در حق روح.

نیمکت اما رد مورد بازی مدرسه به دنبال مسیر برای کنار گذاشتن این منظور آب بندی.

Singhvi استدلال کرده بود که مدرسه توابع برای نزدیک به سه سال و کودکان از مناطق نزدیک مطالعه وجود دارد.

“وجود دارد هیچ ساخت و ساز دائم. آن است که یک فضای باز. بسیاری از کودکان و نوجوانان از کار زوج ساکن در Lutyens دهلی نو بیا به این مدرسه” به وکیل ارشد گفت.

نیمکت در حالی که با رد این درخواست گفت: “ببخشید ما نه با شما”.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>