اجازه نمی دهد دشمنان به استفاده از هند تمرکز بر COVID-19: Rajnath Singh نظامی

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: PTI | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: مارس 24 سال 2020 10:56:12 pm

بالای ارتش برنج مطلع سینگ در مورد وضعیت در امتداد خط کنترل در جامو و کشمیر و همچنین در طول تقریبا 3,500 متر مرزی با چین است. (توییتر/rajnathsingh)

وزیر دفاع Rajnath Singh روز جمعه به کارگردانی بالای نظامی برنج به اطمینان حاصل شود که هند دشمنان نمی توانید از هر فرصتی برای فشار خود را “بد” طراحی با بهره گیری از این کشور تمرکز بر روی مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس, مقامات گفت.

بررسی هند آمادگی نظامی در یک نشست سطح بالا او همچنین خواسته نیروهای مسلح برای جلوگیری از هزینه های بی فایده و مطمئن شوید که عاقلانه استفاده از بودجه در نظر رکود در اقتصاد ناشی از این بیماری همه گیر به آنها گفت.

بالای ارتش برنج مطلع سینگ در مورد وضعیت در امتداد خط کنترل در جامو و کشمیر و همچنین در طول تقریبا 3,500 متر مرزی با چین است.

نیروی دریایی رئیس دریاسالار Karambir سینگ جریان سینگ در مورد وضعیت کلی در اقیانوس هند که در آن چین شده است به طور فزاینده ای در حال گسترش نفوذ نظامی با استقرار کشتی های جنگی و زیردریایی.

عمده تمرکز این مذاکرات بر وضعیت در جامو و کشمیر گفت:.

وجود این بیماری همه گیر کوروناویروس در منطقه پاکستان شده است با توسل به بی نقض آتش بس در امتداد خط کنترل و تلاش هماهنگ برای فشار شبه نظامیان به کشمیر در چند هفته گذشته مقامات گفت.

هند شده است نزنی به شدت به پاکستان “حادثه ناگوار” با هدف قرار دادن و ترور راه اندازی پد و مهمات سازی در سراسر LoC گفتند.

روز چهارشنبه مدیر کل جامو و کشمیر پلیس Dilbag سینگ گفت: پاکستان گروه اعزام آلوده با COVID-19 به کشمیر به گسترش این بیماری در میان مردم دره.

“سینگ انتظار می رود نیروهای خود را برای اطمینان از آمادگی عملیاتی در حالی که آنها در حال مبارزه با COVID-19 و دشمن نباید اجازه داد برای بهره برداری از وضعیت فعلی” یک وزارت دفاع در بیانیه ای گفت.

علاوه بر این نیروی دریایی رئیس این جلسه با حضور رئیس دفاع کارکنان Gen Bipin Rawat رئیس ستاد ارتش ژنرال M M Naravane رئیس Air کارکنان Air Chief Marshal R K S tony addison, دفاع, وزیر, Ajay Kumar و وزیر دفاع (امور مالی) Gargi کال.

بالا فرماندهان نظامی از دستورات کلیدی از ارتش و نیروی دریایی و نیروی هوایی هند در سراسر کشور همچنین با حضور در جلسه از طریق ویدئو کنفرانس.

در این دیدار وزیر دفاع خواسته بالای نظامی برنج به شناسایی و اولویت بندی وظایف است که می تواند کمک به احیای اقتصاد پس از مستند برداشته شده است علاوه بر تاکید بر نیاز برای حصول اطمینان از jointness در میان سه, خدمات, مقامات گفت.

فرماندهان قدردانی اخیر انتقال اضطراری مالی قدرت اعطا شده به آنها توسط وزارت دفاع گفت: تصمیم تضمین کرده است به موقع تامین منابع لازم پزشکی برای تقویت زیرساخت های بهداشت و درمان از بيمارستان های نظامی آنها گفت.

در این کنفرانس فرماندهان مطلع وزیر در مورد اقدامات مختلف در محل قرار داده و آنها را برای جلوگیری از عفونت کروناویروس در میان نیروها و کمک های گسترده به محلی غیر نظامی دولت برای مقابله با این بیماری همه گیر وزارت گفت.

“این شامل موضوع روش عملیاتی استاندارد در COVID-19 معرفی مناسب تغییرات در پروتکل ها و دریل طبق مشاوره های صادر شده توسط وزارت بهداشت و سایر سازمان ها و مراقبت از سابق نظامیان و خانواده های ساکن در خود را مربوطه فرمان مناطق” وزارت گفت.

آن گفت: نیروهای مسلح همچنین با بیان آمادگی زمین برای حفظ خدمات ضروری به صورت محلی و در صورت درخواست دولت غیر نظامی.

“در سخنرانی خود وزیر دفاع قدردانی از نقش نیروهای مسلح برای کمک به بسط و محلی مدیریت غیرنظامی و آماده سازی اقدامات انجام شده برای مبارزه با COVID-19” وزارت گفت.

این نیروی مسلح شده اند و نقش کلیدی را در این کشور در مبارزه با این بیماری همه گیر است که به کشته شدن بیش از 700 نفر و آلوده بیش از 23,000.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>