خطوط گسل در Madhya Pradesh واحد کنگره گسترده تر بیشتر شنبه با وزیر کمال نات گفت: این حزب دبیر کل Jyotiraditya Scindia بود را به خیابان ها برای وادار کردن دولت به حفظ آن وعده waiving کردن کشاورزان وام در دولت است.

“اجازه دهید او را به انجام آن” بود کمال نات را مرموز نظر در دهلی نو accordinng به آنی که در مورد خواسته Scindia بیانیه به خیابان نیست و تحقق دولت را وعده waiving کردن کشاورزان وام.

روز جمعه Scindia گفته بود آن را غیر ممکن بود برای حزب کنگره به تحقق وعده.

همچنین سازمان دیده بان | ‘اگر آن را برآورده..:’ Jyotiraditya Scindia در مزرعه وام وعده چشم پوشی

 

“این غیر ممکن است که حزب کنگره در یک وعده می کند و تحقق آن است. اگر کنگره وعده داده است چیزی و سپس آن را بسیار مهم برای تحقق آن…ناهی به sadak پر utarna padega [در غیر این صورت ما را به خیابان ها]” Scindia گفته بود.

ساعت قبل از Scindia بیانیه کنگره رهبر و, Madhya Pradesh وزیر Govind سینگ گفت حزب او نمی تواند چشم پوشیدن از کشاورز وام با توجه به “وضعیت دشوار” که ناشی از تاخیر.

Scindia نیز قول برای مبارزه با مهمان معلمان اگر وعده های داده شده به آنها در کنگره مانیفست نمی شد انجام شده توسط کمال نات دولت است.

کمال نات که در دهلی نو برای روز گذشته تا به حال در پاسخ به Scindia روز جمعه با یک یادآوری است که “کنگره مانیفست برای, Madhya Pradesh است برای مدت پنج سال است که تکمیل نشده است.”

تفاوت بین Scindia و Nath ادامه به سگ کنگره تا کنون از حزب تشکیل دولت در مادها پرادش در دسامبر سال 2018 است.

Scindia از دست داده بود از گنا مجلس حوزه در Madhya Pradesh به BJP را کریشنا پال سینگ یاداو در انتخابات عمومی سال گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im