توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده در: 2 فوریه سال 2020 10:20:23 pm

dmk chief mk stalin, dmk prashant kishor, prashant kishor ipac, dmk ipac elections, tamil nadu assembly elections DMK رئیس MK استالین اعلام کرد این حزب در ارتباط با Prashant Kishor I-PAC

DMK رئیس MK استالین یکشنبه اعلام کرد که این حزب تا به حال طناب در خدمات استراتژیست سیاسی Prashant Kishor-رهبری سیاسی شرکت مشاوره سیاسی هند اقدام کمیته (I-PAC) پیش از Tamil Nadu در مجمع انتخابات در اوایل سال آینده.

“خوشحال برای به اشتراک گذاشتن که بسیاری از روشن و همفکر جوان حرفه ای از Tamil Nadu در حال پیوستن به ما تحت پرچم به همکاری با ما و در ما 2021 انتخابات و کمک به شکل دادن به برنامه های ما برای بازگرداندن TN به شکوه سابق خود را!” استالین هنوز توییتی.

برای مدتی این گمان وجود دارد که بازیگر و سیاستمدار Kamal Haasan-led Kairali Needhi Maiam و DMK خواهد با ثبت نام در این استراتژیست برای 2021 مجمع انتخابات است ،

یک DMK MP قبلا گفت که 2021 تامیل نادو انتخابات خواهد بود بسیار مهم برای حزب. “…هنگامی که ما در حال حاضر یک اتحاد قدرتمند در دولت با چپ Dalit و اقلیت احزاب Kishor ممکن است در درجه اول با تمرکز بر رسانه های اجتماعی و خلاقانه, کمپین, تکنیک,” او گفت:.

این DMK رهبری اتحاد اپوزیسیون در تامیل نادو جاروب Lok سبها انتخابات در ماه مه سال گذشته برنده 37 39 کرسی است. اتحاد همچنین تاسیس پیروزی در روستایی بدن انتخابات در تامیل نادو برگزار شد و پس از یک فاصله هشت سال در اوایل این ماه.

موفقیت پس از یک طلسم خشک که در طی آن DMK طعم شکست پی در پی در مجمع انتخابات در سال 2011 و سال 2016 کشید و سفید در سال 2014 Lok سبها نظر سنجی. در مخالفت با نزدیک به یک دهه DMK است که همه را به گردش قدرت از حاکم AIADMK.

Kishor-led I-PAC مرتبط با Arvind Kejriwal, رهبری, Aam Aadmi Party برای فوریه 8 نظر سنجی به دهلی شورای ملی. Kishor نیز دست با Mamata بانرجی را Trinamool کنگره (TMC) در غرب بنگال.

Kishor اعتبار برای کمک به نخست وزیر نارندرا رهبری بی جی پی برنده اکثریت مطلق در سال 2014 انتخابات عمومی. این بود Kishor دوم ارتباط با BJP پس از موفقیت در ابداع آن در مبارزات انتخاباتی سال 2012 گجرات مجمع انتخابات دیدم که مودی تبدیل شدن به رئیس جمهوری برای بار سوم.

Kishor شکست دور از بی جی پی در سال 2015 و تشکیل کمیته اقدام سیاسی هند (I-PAC). او همچنین strategised انتخابات برای Janata Dal (ایران) در طول 2015 مجمع انتخابات است.

در اوایل این هفته JD(U) اخراج Kishor و JD(U) ملی و سخنگوی سابق Rajya سبها عضو Pavan K Varma از اصلی عضویت برای داشتن “بیش از حزب (خط) و رفتن با دیدگاه های خود را”.

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de