جوکوویچ موجب صرفه جویی سه امتیاز بازی را برای تنظیم دبی نهایی با Tsitsipas

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

جهان شماره یک نواک جوکوویچ را نجات داد سه امتیاز بازی را به ضرب و شتم فرانسه Gael Monfils 2-6 7-6(8) 6-1 روز جمعه به عنوان او راه اندازی مرحله نهایی مسابقات نهایی در دبی باز با یونانی دانه دوم Stefanos Tsitsipas.

جوکوویچ است و در عین حال به از دست دادن این سال و استرالیا قهرمان باز تمدید شکست نخورده خود را با اجرا در سال 2020 به 17 منطبق با آنچه که او نیز خود را 17th برنده بیش از Monfils.

“این واقعا یک فرار او به وضوح بهتر بازیکن برای دو مجموعه” جوکوویچ گفت: بعد از بازی در مصاحبه.

“من خوش شانس بود به کار من راه برگشت در مجموعه دوم. گائل در حال پخش است به عنوان به خوبی به عنوان او تا کنون من او را به بازی چند بار. من می دانم که من یک دفاع خوب اما آنچه او امروز برای دو مجموعه باور نکردنی بود.”

دو شکست در باز کردن مجموعه ای به Monfils اولیه استفاده به عنوان جوکوویچ خود کاهش یافته است اولین مجموعه از این مسابقات شکست برای پیدا کردن پاسخ هنگامی که مواجه با Monfils’ شد و به خوبی زاویه دار می گرداند.

جوکوویچ را رها عکس که تا به حال او را در جا خوب در این مسابقات نیز ثابت می شود بی اثر در برابر ورزشی Monfils بود که تا به وظیفه طول تظاهرات برای جلوگیری از صرب از کنترل نقاط.

جوکوویچ به پایان رسید و با 17 هیچکدام از اشتباهات در اولین مجموعه و ناکامی خود را فقط نصب شده و زمانی که او شکسته شد 1-1 در دوم با 32 ساله جیغ در جهت تیم خود را در حالی که جمعیت roared تصویب آن برای Monfils.

اما جوکوویچ تا به حال سهم خود را از طرفداران در میان جمعیت بیش از حد و آنها egged او را به بازگرداندن برابری به عنوان او تبدیل اولین نقطه شکست آن را 3-3. اما یک مشخصه خسته کننده Monfils هنوز هم برگزار می شود برای صرفه جویی در پنج نقطه تنظیم آن را به یک tiebreak.

Monfils شد دو برابر بیش از بين هر نقطه در این مرحله اما فرانسوی و سپس یک باد دوم در tiebreak برای رفتن 6-3 تا قبل از هدر دادن سه امتیاز بازی را. جوکوویچ پس از آن بهره مند از دو گسل به تبدیل خود را هشتم مجموعه نقطه.

خستگی مجموعه در برای Monfils در سوم به عنوان جوکوویچ موفق به کسب 12 امتیاز در یک ردیف به یک 4-1 سرب و پزشکی فاصله کمی به کاهش درد و رنج خود را به عنوان بالا به بذر تبدیل شده اولین مسابقه خود را در نقطه به نقطه در بخش مسابقه است.

در دیگر نیمه نهایی Tsitsipas ضرب و شتم بریتن دن ایوانز 6-2 6-3 برای پیشبرد به خود و دوم نهایی در یک هفته.

یونانی برنده مارسی باز در روز یکشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>