جوکوویچ رویداد فاقد بیت از عقل سلیم می گوید Amritraj

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

نواک جوکوویچ در نیت در سازماندهی بد بخت آدریا تور خوب بودند اما در جهان شماره یک می تواند اعمال می شود کمی بیشتر حس مشترک چگونه این نمایشگاه رویداد اجرا سابق بازیکنان ATP’ رئیس شورای kime ne کرده است به رویترز گفت.

صربی مواجه است انتقاد شدید پس از او گریگور دیمیترو, برنا Coric و Viktor Troicki قرارداد COVID-19 پس از رویداد خیریه در صربستان و کرواسی.

هندی Amritraj به رویترز گفت که در حالی که جهان شماره یک نیت “کاملا صحیح” و که او تا به حال به دنبال دولت های محلی پروتکل های او باید رفت مایل اضافی برای اطمینان از سلامت و ایمنی از همه درگیر.

“در حقیقت بدیهی است که او می توانست خیلی بیشتر اقدامات احتیاطی قبل از اجرای این رویداد” 66 ساله تلویزیون دانشمند به رویترز گفت با تلفن از لس آنجلس.

“با وجود برخی دولت های محلی حکم من فکر می کنم این مهم است به دنبال برخی از حس مشترک.”

جوکوویچ به عذر خواهی کرد و آن را پذیرفته بود و احتمالا “بیش از حد به زودی” برای اجرای این رویداد بود که در مقابل بسته بندی شده می ایستد در بلگراد.

مسئولیت بزرگ

Amritraj که به یک حرفه ای-رتبه 18 و ضرب و شتم Bjorn Borg میله حوضچه و Jimmy Connors در بازی خود را حرفه ای فکر این مسابقات شده اند خوب برای تنیس به عنوان آن را به این ورزش دوباره در تلویزیون.

“به روز پیشرفت من متوجه شدم که آنها را برای قرار دادن در حدود 1000 نفر در یک ورزشگاه و من واقعا نمی دانم چگونه این ورزشگاه بود,” او اضافه شده است.

“و بعد از آن ، پس از پیدا کردن که این رویداد به خودی خود تا به حال تقریبا یک خانه کامل از دیدگاه طرفداران و هیچ یک از این, اجتماعی, فاصله, ماسک تمام که شد و حتی در بازی آن بسیار بیشتر از یک نگرانی است.”

جوکوویچ همچنین سر بازیکنان شورای ATP تور و Amritraj برگزار شد که همان پست به صورت چهار دوره از سال 1989 گفت: آن را با یک “بزرگ” مسئولیت.

“همان برای راجر (فدرر) و رافا (نادال) هر آنچه که آنها می گویند و یا انجام دهید این است رفتن به یک میزان زیادی از نفوذ بیش از این ورزش در سراسر جهان و آنچه که مردم فکر می کنم,” او اضافه شده است.

Amritraj گفت: آدریا تور افتضاح نشان داد باید وجود داشته باشد هیچ جمعیت اگر به عنوان برنامه ریزی شده اصلی مدارهای راه اندازی مجدد در ماه اوت پس از فاصله پنج ماه است.

“جمعیت معمولا باعث می شود یک تفاوت بزرگ” او گفت:.

“متاسفانه شما از دست خواهد داد که عنصر مطابقت. آن را بسیار ساده برای دیدن دیدنی نقطه و وجود خواهد داشت هیچ تشویق در راه است.

“به طوری که قطعا تاثیر بازیکنان است. اما آن چیزی که ما باید برای رسیدن به, و آن را بهتر از نداشتن آن را در همه.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>